प्रचण्ड पुत्रलाई दुई करोड दिएको विरोधमा यूवा विद्यार्थी संगठनहरु आन्दोलनमा

५ चैत्र २०६८, आईतवार १०:१९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ चैत । सरकारले लुम्बिनी सगरमाथा आरोहण टोलीलाई दुई करोड रुपैँया दिने निर्णय फिर्ता लिन माग गर्दै बिभिन्न पार्टीका बिद्यार्थी तथा युवा सङ्गठनहरुले आज पनि विरोध जारी राख्ने भएका छन् । नेकपा एमाले सम्बद्ध भ्रातृ सङ्गठन युवा सङ्घ नेपाल र अनेरास्ववियुले राजधानी लगायतका देशभरका बिभिन्न स्थानमा प्रदर्शन तथा विरोध कार्यक्रम गर्ने तयारी गरेका छन् भने काङ्ग्रेस निकट बिद्यार्थी सङ्गठन नेवि संघले पनि राजधानीका सरकारी क्याम्पस अगाडि आज प्रदर्शन गर्ने जनाएको छ । प्रदर्शनसँगै माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डपुत्र प्रकाश सम्मिलित सगरमाथा आरोण टोलीले बजेट नपुगेको बताएकोमा व्यङ्ग्य गर्दै प्रति बिद्यार्थी १ रुपैँया संकलन गरिने नेवि संघले जनाएको छ । आज साँझसम्म सरकारले आफ्नो निर्णय फिर्ता नलिए थप आन्दोलन गर्ने चेतावनी विद्यार्थी सङ्गठनहरुले दिएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता एवं पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालको मिर्गौला प्रत्यारोपण सफल भएको छ । नयाँदिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा नेता

काठमाडौं । सरकारको न्यूनतम साझा कार्यक्रमलाई टुङ्गो लगाउन आज बुधबार तेस्रोपटक बसेको सत्तारुढ गठबन्धन कार्यदलको बैठकले राष्ट्रिय योजना आयोगको समेत

काठमाडौं । नेकपा एमालेमा विवाद समाधानका लागि निरन्तर छलफल भइरहेको छ । विवाद समाधानका लागि पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओली

काठमाडौं । देशभित्र निर्माणाधीन अवस्थामा रहेका जलविद्युत् एवं प्रसारण लाइन आयोजनालाई समयमा पूरा गर्नेतर्फ ध्यान नदिइएको भन्दै सरकारले नेपाल विद्युत्