बिहे गर्ने मुडमा राजेश

२७ भाद्र २०६९, बुधबार ०२:५२ मा प्रकाशित

नेपाली सिनेमाका महानायक राजेश हमाललाई सर्वाधिक सोधिने प्रश्न एउटै हो– किन उनले विवाह गरेनन् र कहिले गर्लान् ? यो प्रश्न यसै साता एक औपचारिक भेटघाटमा यो स्तम्भकारले पनि हमाललाई सोधेको थियो । जवाफमा उनले भने, ‘साँच्चै भन्नुपर्दा अबचाहिँ गर्नैपर्ने भएको छ । अब गर्नुपर्छ,’ जोसिएर हमालले जवाफ दिए । केही समययता राजेशले मङ्सिर महिनामा बिहे गर्दै छन् भन्ने आसयका समाचार मिडियामा आएकोप्रति लक्षित थियो उनको जवाफ ।
विवाह ढिलो भएको भन्ने कुराप्रति भने राजेशलाई चिन्ता देखिएन । उनले थपे, ‘दिन नआईकन हुँदैन रहेछ । मलाई लागेको छ कि मेरो दिन भर्खर आउँदै छ ।’ विशेष गरेर एकान्त रुचाउने हमालले एउटा वास्तविक र गाँठी कुरा भने यो पङ्क्तिकारसँग फुकाएरै भने, ‘जो मेरा लागि पर्खेर बसेकी छिन्, उनलाई धोका दिनु त भएन नि । उनका लागि भए पनि मैले यसपटक बिहे गर्नैपर्छ ।’ ‘मैले त्यतिबेला विवाह गरेको भए रहरमा नै परिवारमा सन्तान हुर्कन्थ्यो तर यतिबेला सन्तान हुर्काउन अर्को समस्या पनि छ,’ हमालले भने । हाल सिनेमा अभिनयतिर उनले त्यति समय दिएका छैनन् । सामाजिक कार्यक्रम र सहयोग पुग्ने खालका समारोहतिर बढी समय खर्चेका हमालको यसपटकको दशैं पनि विदेशमा रहेका नेपालीमाझ बित्ने भएको छ । उनी अब एक महिनापछि विभिन्न कार्यक्रममा सहभागी हुन अमेरिका जाने भएका छन् । यो कुरा पनि बताए उनले ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पोखरा । कल्याण शेरचन स्मृति प्रतिष्ठानद्वारा पोखरामा आयोजित राष्ट्रिय खुला दोहोरी गीत प्रतियोगिताको उपाधि नगरकोट दोहोरी साँझ काठमाडौँले हात पारेको

कास्की । कास्कीको पोखरामा आजदेखि सर्वाधिक पुरस्कार राशि भएको राष्ट्रिय खुला दोहोरी गीत प्रतियोगिता हुने भएको छ । ‘लोकसंस्कृति जोगाऔँ,

काठमाडौं । चर्चित रियालिटी टिभी शो ‘बिग बोस’ मा देखिएकी एक अभिनेत्रीले बोल्डनेसमा बलिउडका ठूला अभिनेत्रीहरुलाई पछि पारेकी छिन् ।

काठमाडौं । नायिका नम्रता मल्ल अहिले इन्टरनेटमा निकै चर्चामा आएकी छिन् । ‘हट एण्ड सेक्सी’ अवतारमा उनी सामाजिक सञ्जालमा छरपष्ट