कालिकोटमा बस दुर्घटना, २८ को मृत्यु ११ भन्दा बढी घाइते

२६ भाद्र २०६९, मंगलवार ०७:११ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २६ भदौ । कालिकोटको सदरमुकाम मान्माबाट जुम्लाका लागि छुटेको बस ना ४ ख ६८७७ नंबरको बस कालिकोट जिल्लाको पाखा गाविस–१ स्थित विर्तामोड भन्ने ठाउंमा दुर्घटनाग्रस्त भएको छ । राती ११ बजे ब्याक गरी घुम्ती मोड्ने क्रममा भएको उक्त दुर्घटनामा २८ जनाभन्दा बढीको मृत्यु भएको बुझिएको छ । ५ जानले बसबाट फालहानेर बच्न सफल भएको बताइएको छ ।
सदरमुकामबाट ३७ जना बोकी हिंडेको उक्त बसमा बीच बाटोबाट पनि यात्रुहरु चढेका कर्णाली यातायात व्यावसायी संघले जानकारी दिएको प्रहरीले जनाएको छ । घटनास्थलमा २८ जनाको शव फेलापरिसकेको छ भने उद्दार कार्य जारी छ । ११ जना सख्त घाइते अवस्थामा छन् । घाइतेहरुलाई उपचारार्थ सदरमुकाम मान्मा पुरयाइएको छ । अत्यन्त सांघुरो बाटो भएको र ब्याक नगरी मोड काट्न नसकिने उक्त स्थानमा ब्याक गर्ने क्रममा चालक असन्तुलित भएर दुर्घटना हुन पुगेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुमान छ ।
दुर्घटनाग्रस्त बस करिब ५०० मिटर तल खसेर तिला नदीको तिरमा पुगेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सिरहाको लाहान नगरपालिका–२२ गड्डा चोकमा लुटेराको एक समुहले गोली प्रहार गरी एक जनाको हत्या गरेको छ । सुनचाँदी

बागलुङ नगरपालिका–३ गुठीमा रहेको एक फर्निचर उद्योगमा भीषण आगलागी भएको छ । विराट बोहराले सञ्चालन गरेको सिर्जना फर्निचरमा आगलागी हुँदा

साउदी अरबले तीन उच्च सैनिकलाई ‘देशद्रोह’ गरेको आरोपमा मृत्युदण्ड दिएको यहाँको रक्षा मन्त्रालयले बताएको छ । मन्त्रालयले राज्य सञ्चालित समाचार

काठमाडौं । प्रत्येक वर्ष चैत्र कृष्ण औँसीका दिन मनाइने घोडेजात्रा पर्व आज मनाइँदैछ । उपत्यकामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण फेरि बढ्न