म्यानपावर अफिस तोडफोड गर्ने पक्राउ

२६ भाद्र २०६९, मंगलवार ०५:५५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २६ भदौ । जेठल–६ बस्ने निरबहादुर श्रेष्ठ र हिरालाल श्रेष्ठलाई १० के.जी. अवैध सालकको खपडा, नगद २४ हजार ५ सय, सुनको औंठी २ थान र एनसिसी बैंकको ३ लाखको चेकसहित माङ्खा–१ स्थित ड्यामसाइडको सुरक्षार्थ खटिएको नेपाली सेनाले पक्राउ गरी इलाका प्रहरी कार्यालय बाह्रबिसेमा बुझाएको छ ।

यसैबीच, ललितपुर उपमहानगरपालिका–३ पुल्चोक कृष्णगल्लीमा यमबहादुर के.सी.ले संचालन गरेको लक्की ओभरसिजमा तोडफोड गरेको अभियोगमा काठमाडौं गोगंबु बस्ने दोलखाका २७ वर्षीय दिपक तामाङ समेत ५ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । निज तामाङलाई सो ओभरसिजले २ वर्षअगाडि साउदीअरब पठाएकोमा विदेशमा रहँदा काम गर्ने कम्पनीमा तलब पनि नदिने र स्वदेश फिर्ता हुन पनि नदिने भएपछि निजले आफन्तलाई फोन गरी स्वदेश फर्कने खर्च जुटाउनु परेको थियो । स्वदेश फर्केलगत्तै तामाङ र निजका आफन्तहरुले ओभरसिज तोडफोड गरेको बताइएको छ भने प्रहरीले यसबारे आवश्यक जांचबुझ गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट बच्न अनलाइन कक्षा चलाउन सूचना प्रविधि क्षेत्रको पूर्वाधार विकास गरिनुपर्नेमा जोड दिइएको छ । सुशील कोइराला मेमोरियल

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर

धनकुटा । धनकुटाको महालक्ष्मी नगरपालिकामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मोवाइल चार्ज गर्ने क्रममा विद्युत लाइनमा हाइभोल्टेज