अमेरिकी सहायक बिदेशमन्त्री रबर्ट ओ ब्लेक दुई दिने नेपाल भ्रमणमा

२५ भाद्र २०६९, सोमबार ११:०० मा प्रकाशित

काठमाडौं, २५ भदौ । दक्षिण एसिया मामिला सम्बन्धि अमेरिकी सहायक विदेशमन्त्री रबर्ट ओ ब्लेक दुई दिने नेपाल भ्रमणका क्रममा आज काठमाडौं आइपुगेका छन् । नेपाल भ्रमणका क्रममा अमेरिकी सहायक विदेशमन्त्री ब्लेकले प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराई, माओवादी अध्यक्ष पुष्प कमल दाहाल “प्रचण्ड”, नेपाली सेनाका नवनियुक्त सेनापति गौरव समशेर राणालाई भेट्ने औपचारिक कार्यक्रम रहेको छ । विदेशमन्त्री ब्लेकले नेकपा एमाओवादीलाई आतंककारी सूचीमा नामांकृत आतंककारी संगठनको पहिचानबाट हटाईएकोबारे औपचारिक जानकारी गराउनुका साथै बहुपक्षीय तथा क्षेत्रीय विषयहरूमा छलफल गर्ने कार्यक्रम रहेको काठमाडौंस्थित अमेरिकी दूताबासले जनाएको छ । सहायक विदेशमन्त्री ब्लेकले नेपाली उद्योगी व्यवसायी, तिब्बती समुदायका प्रतिनिधिहरू, नागरिक समाजका नेताहरू तथा मानव अधिकारकर्मीहरूसँग गर्ने औपचारिक कार्यक्रम समेत रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालगन्ज । बाँकेको भेरी अस्पतालमा १९० नमुना परीक्षण गर्दा ५५.७८ प्रतिशतमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा १९०

बैतडी । हतौडा प्रहारबाट बैतडीमा आज एक बालकको हत्या भएको छ । दशरथचन्द नगरपालिका–१ झोकालीका १५ वर्षीय महेश भुलको हत्या

काठमाडौ । सरकारले शहरी क्षेत्रका विद्यालयहरु आगामी वैशाख मसान्तसम्म बन्द गर्न सिफारिस गरेको छ । कोभिड – १९ व्यवस्थापन केन्द्र

काठमाडौँ। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को समस्या समाधानका लागि सबै दलसँग सहयोगको आग्रह गरेका छन् । प्रधानमन्त्री