राईद्वारा संघीय समाजवादी पार्टी खोल्ने तयारी

२५ भाद्र २०६९, सोमबार ०९:११ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २५ भदौ । एमालेका केही जनजाती नेताहरु पार्टीभित्र अन्तरसंघर्षको अवस्था समाप्त भएको निश्कर्षमा पुगेका छन् । उनीहरुले न्यां पार्टी निर्माण गर्ने निर्णयलाई समेत क्रियान्वयन गर्न लागेको बुझिएको छ । आफ्नो मागमा पार्टीले दिएको जवाफ चित्तबुझ्दो नभएको भन्दै उपाध्यक्ष अशोक राई, अजम्वर कामराङ राईलगायतका असन्तुष्टहरुको एक समूह नयां पार्टी निर्माणको टुंगोमा पुगेको हो । पार्टीको नाम संघीय समाजवादी पार्टी तया गरिएकोसमेत बताइएको छ ।

असन्तुष्टमध्येकै पृथ्वी सुब्बा गुरुङ, किरण गुरुङ, दलबहादुर रानालगायतका नेता भने नयां पार्टी खोल्ने प्रक्रियामा सामेल भएका छैनन् । उनीहरु एमालेभित्र अन्तरसंर्घर्षको अवस्था समाप्त नभएको भन्दै नयां पार्टी खोल्ने कुरामा असहमत रहेका हुन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आज विक्रम संवत् २०७८ साल वैशाख १ गते नयाँ वर्षको पहिलो दिन नेपालभर एकापसमा शुभकामना आदानप्रदान गरी हर्षोल्लास

काठमाडौं । भारत भ्रमणमा रहेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले नयाँ वर्ष २०७८ को शुभकामना सन्देश दिएका छन् । शुभकामना सन्देशमा पूर्व

काठमाडौँ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले शिक्षण संस्थाहरु एक महिना बन्द गर्न सरकारलाई सिफारिस गरेको छ। मन्त्रालयले काठमाडौँ उपत्यकासहित देशका

काठमाडौँ । राष्ट्र बैङ्ककी निर्देशक सुष्मा रेग्मी रिजाललाई कारागार पठाइएको छ । ज्येष्ठ नागरिक सम्बन्धी कसुर मुद्दामा काठमाडौँ जिल्ला अदालतको