दक्षिण कोरियामा पत्रकार तथा साहित्यकारहरु सम्मानीत

५ चैत्र २०६८, आईतवार ०२:५४ मा प्रकाशित

दक्षिण कोरिया:   दक्षिण कोरिया स्थित बिभिन्न पेशामा आवद्ध रहेका नेपाली पत्रकार तथा साहित्यकारहरुलाई सम्मान गरिएको छ । कोरियाबाट सन्चालित अनलाइन पत्रिका हेल्लो नेपाल कोरिया डट कमको प्रथम वार्षिकोत्सव कार्यक्रमको अवसरमा नेपाली राजदूतावासको सभाहलमा आयोजित एक समारोहका बीच सो वेभ पत्रिकामा लेख,रचना तथा समाचारहरु पठाएर सहयोग गर्नुहुने पत्रकार तथा साहित्यकारहरुलाई सम्मान गरिएको हो । कार्यक्रममाका प्रमुख अतिथि तथा कार्यबाहक राजदूत राजाराम बर्तौला, श्रम सहचारी कृष्णहरी पुष्कर, वेभ पत्रिकाका प्रधान सम्पादक रघु त्रिपाठीले उहाँहरुलाई सम्मान गर्नुभएको थियो ।

सम्मान पाउने पत्रकारहरुमा देवेन्द्र सम्बाहाम्फे, गोपाल सँग्रौला, रामु लम्साल थिए भने साहित्यकारहरुमा उमेश निरौला र अमृत अधिकारी रहेका थिए । सोही कार्यक्रममा हेल्लो नेपाल कोरिया डट कममा इपिएस समस्याहरुको समाधान गर्दै आउनुभएका उदय राईलाई विशेष सम्मान गरिएको थियो ।
इपिएस सम्बन्धि समस्याहरु समाधान गरेर राजदूतावासको काममा सहयोग पुर्याएको भन्दै कार्यक्रममा उदय राईको प्रशंसा गरिएको थियो । यसैगरी राम्रो काम गरेर सम्मान पाउनुहुने सबै पत्रकार तथा साहित्यकारहरुलाई कार्यक्रमका अतिथिहरुले बधाइ तथा धन्यवाद ज्ञापन गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका

काठमाडौं । ईस्लाम धर्मावलम्वीहरूको महान पर्व रमजान आज धुमधामसँग मनाउने तयारीमा जुटेका छन् । यो पर्वलाई ‘इद उल फित्तर’ भनिन्छ

एक महिनाअघि वैदेशिक रोजगारीका क्रममा खाडी मुलुक दुबई पुगेका झापा, कमल गाउँपालिकाका चार युवा अलपत्र परेका छन् । स्थानीय दलालमार्फत

काठमाडौँ । काठमाडौँ उपत्यकामा निषेधाज्ञा १५ दिन थप भएको छ । मंगलवार उपत्यकाका तीनवटै जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीको बैठकले निषेधाज्ञा