दक्षिण कोरियामा पत्रकार तथा साहित्यकारहरु सम्मानीत

५ चैत्र २०६८, आईतवार ०२:५४ मा प्रकाशित

दक्षिण कोरिया:   दक्षिण कोरिया स्थित बिभिन्न पेशामा आवद्ध रहेका नेपाली पत्रकार तथा साहित्यकारहरुलाई सम्मान गरिएको छ । कोरियाबाट सन्चालित अनलाइन पत्रिका हेल्लो नेपाल कोरिया डट कमको प्रथम वार्षिकोत्सव कार्यक्रमको अवसरमा नेपाली राजदूतावासको सभाहलमा आयोजित एक समारोहका बीच सो वेभ पत्रिकामा लेख,रचना तथा समाचारहरु पठाएर सहयोग गर्नुहुने पत्रकार तथा साहित्यकारहरुलाई सम्मान गरिएको हो । कार्यक्रममाका प्रमुख अतिथि तथा कार्यबाहक राजदूत राजाराम बर्तौला, श्रम सहचारी कृष्णहरी पुष्कर, वेभ पत्रिकाका प्रधान सम्पादक रघु त्रिपाठीले उहाँहरुलाई सम्मान गर्नुभएको थियो ।

सम्मान पाउने पत्रकारहरुमा देवेन्द्र सम्बाहाम्फे, गोपाल सँग्रौला, रामु लम्साल थिए भने साहित्यकारहरुमा उमेश निरौला र अमृत अधिकारी रहेका थिए । सोही कार्यक्रममा हेल्लो नेपाल कोरिया डट कममा इपिएस समस्याहरुको समाधान गर्दै आउनुभएका उदय राईलाई विशेष सम्मान गरिएको थियो ।
इपिएस सम्बन्धि समस्याहरु समाधान गरेर राजदूतावासको काममा सहयोग पुर्याएको भन्दै कार्यक्रममा उदय राईको प्रशंसा गरिएको थियो । यसैगरी राम्रो काम गरेर सम्मान पाउनुहुने सबै पत्रकार तथा साहित्यकारहरुलाई कार्यक्रमका अतिथिहरुले बधाइ तथा धन्यवाद ज्ञापन गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ ।सरकारले पेट्रोलको २० र डिजेलको २९ रुपैयाँ मूल्य घटाउने घोषणा गरेको छ । शनिबार अयोजित आकस्मिक पत्रकार सम्मेलनमा उद्योग

गत जेठ २३ गते बर्दियाको मधुवन नगरपालिका–२ छोट्की सोनाहा गाउँकी ४१ वर्षीया अस्मिता थारुलाई चितुवाले आक्रमण गरी घाइते बनाएपछि आक्रोशित

काठमाडौँ। प्रहरीले पछिल्लो समयमा सामाजिक सञ्जाल तथा विभिन्न माध्यम प्रयोग गरी प्रलोभन दिएर ठगी गर्ने कार्य बढिरहेको भन्दै त्यसतर्फ सचेत

बाँके । नेपालगञ्ज-१० स्थित बाँके जिल्ला कारागारमा क्षमताभन्दा बढी कैदीबन्दी रहेका छन् । क्षमताभन्दा बढी राखिएपछ उनीहरुको सुरक्षा चिन्ता र