विश्वेश्वर प्रसाद कोइरालाको ९९ औं जन्म दिनको अवसरमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

२५ भाद्र २०६९, सोमबार ०५:१७ मा प्रकाशित

केसव बराल, भर्जिनिया । नेपाली जनसम्पर्क समिति अमेरिका – भर्जिनिया च्याप्टरको आयोजनामा जन नायक स्व. विश्वेश्वर प्रसाद कोइरालाको ९९ औं जन्म दिनको को अवसरमा गत सेप्टेम्बर ८, २०१२ मा अमेरिका-भर्जिनिया को Fairfax Blood Donation Centre रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। हरेक वर्षा बीपी जयन्तीको अबसरमा जनसम्पर्क समिति अमेरिका –भर्जिनियाले रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ ।

सो कार्यक्रममा यस क्षेत्रमा रहनुहुने मनिन्द्र राज जोशी, मोहन घिमिरे, टंक दाहाल, रुप कार्की, यम प्रसाद कोइराला, सागर कंडेल , डिल्ली कंडेल, हेमन्त अधिकारी, पदम रेग्मी, सुर्य विनयी, अमित खडगी लगायतले रक्तदान गर्नु भयको थियो। उक्त कार्यक्रममा जनसम्पर्क समितिका केसव बराल, शारदा सिलवाल, रामशरण हुमागाँईका साथै बिश्वो बन्धु प्रसाई, बिनय अर्याल लगायतका रक्त दाता तथा स्वयंसेवकहरूको उपस्थिति थियो। नेपाली जनसम्पर्क समिति अमेरिका –भर्जिनियाले बीपी प्रति हार्दिक श्रध्दासुमन अर्पण गर्नुका साथै सम्पूर्ण रक्त दाता तथा स्वयंसेवक महानु भाब ज्यु हरूलाई हार्दिक धन्यबाद दिएको थियो।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

न्यूयोर्क । न्युयोर्क राज्य संसदमा नेपाली मूलकी सराहना श्रेष्ठले उम्मेदवारी घोषणा गरेकी छिन् । सराहनाले न्युयोर्क राज्य संसदको तल्लो सदनमा

अमेरिका। अमेरिकाको मेरिल्याण्डमा अवस्थित मोर्गन स्टेट युनिभर्सिटीमा कार्यरत एक नेपाली मूलका प्राध्यापकले सो विश्वविद्यालयले प्रदान गर्ने रिसर्च एण्ड स्कलरसिप अवार्ड

न्युयोर्क। पत्रकारितामार्फत मानवताका क्षेत्रमा असाधारण सेवा गरेवापत न्युयोर्क निवासी पत्रकार किशोर पन्थीलाई अमेरिकाको विश्वविद्यालयले मानार्थ पीएचडी अर्थात् डाक्टर अफ फिलोसोफीबाट

काठमाडौं । न्यूयोर्क राज्य संसदको चुनावमा पहिलो पटक नेपाली मूलकी एक युवती सांसद बन्ने सम्भावना बढेको छ । नेपाली मुलकी

आजको प्रमुख समाचार