प्रधानमन्त्रीको नाम भजाएर एमाओवादी जिल्ला नेताद्वारा “चन्दा” माग

२४ भाद्र २०६९, आईतवार ०७:३६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २४ भदौ । प्रधानमन्त्रीको नाम भजाउंदै एकीकृत नेकपा माओवादी रामेछापका जिल्ला सदस्य जीवन्त पौडेलले स्थानीय जलविद्युत आयोजनाबाट ठूलो रकम चन्दा माग गरेको सार्वजनिक भएको छ । पौडेल र उनका सहयोगीले पेस्तोल देखाएर रकम दिन धम्की दिएपछि आयोजनाका उच्च अधिकारीहरु काम नै छाडेर राजधानी फर्किएका समाचार अखबारहरुमा प्रकाशित भएका छन् ।
रामेछापको लिखु जलविद्युत् आयोजनाअन्तर्गत सिरसे ओखलढुंगा जोड्ने सडक र पुल निर्माणका लागि विनियोजन गरिएको ७ करोड रुपैयाँबाट माओवादी जिल्ला सदस्य पौडेलले ४० लाख रुपैयाँ माग गरेको बुझिएको छ । पौडेलले आयोजनाका म्यानेजर विजय कार्की र ठेकेदारहरु सुरेन्द्र पौडेल र राजेन्द्र आचार्यलाई एसएमएस गरी आफु प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईको निकट मान्छे भएको भन्दै ४० लाख रुपैयाँ बुझाउन चेतावनी दिएका समाचारमा दाबी गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल