विद्यार्थीलाई ‘राहत’ दिने प्रधानमन्त्रीको प्रतिवद्धता

२२ भाद्र २०६९, शुक्रबार २१:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २२ भदौ । सरकारले पेट्रोलियम पदार्थमा मूल्य बढाएपछि विद्यार्थी संगठन यही भदौ १९ गतेदेखि आन्दोलनमा छन् । विद्यार्थी आन्दोलनलाई बीचैमा तुहाउनेका लागि प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले विद्यार्थीलाई यथाशक्य चांडो रासन कार्ड र ग्यास तथा पेट्रोलियम पदार्थमा ३३ प्रतिशत छुट उपलब्ध गराउने प्रतिबद्धता जनाएका छन् । अनेरास्ववियु (क्रान्तिकारी), संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चानिकट विद्यार्थी संगठन, नेपाल राष्ट्रिय विद्यार्थी फेडेरेसन तथा नेपाल विद्यार्थी परिवारलगायत आठ विद्यार्थी संगठनको संयुक्त ज्ञापनपत्र बुझ्दै प्रधानमन्त्री भट्टराईले विद्यार्थीसंग सरकारले गरेका पूर्वसहमति चांडै कार्यान्वयन गर्ने आश्वासन दिए । प्रधानमन्त्रीको यो आश्वासन पूरा हुनेमा भने प्रसस्त शंका रहेको विश्लेषकहरुको टिप्पणी छ

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले ३२ सांसदलाई कारबाही प्रक्रिया अगाडि बढाएपछि सर्वोच्च अदालत पुगेका छन्।

काठमाडौं । नेकपा एमालेका नेता माधवकुमार नेपालले प्रधानमन्त्री एवं नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसँगको भेटमा कुनै प्रगति नभएको नेता

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको

भारतमा कोरोना भाइरसको महामारी अति भयावह अवस्थामा पुगेको छ। पछिल्लो २४ घण्टामा मात्र भारतमा तीन लाख भन्दा बढि संक्रमित थपिएका