ट्रकको ठक्करबाट मोटरसाइकल सवारको मृत्यु

२२ भाद्र २०६९, शुक्रबार १६:१३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २२ भदौ । धादिङ जोगीमारा–९ ज्यामिरेघाटस्थित पृथ्वीराजमार्गमा ना.४ ख ४२२२ नम्वरको ट्रकले बा.४९ प २८८७ नम्वरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिदाँ मोटरसाइकल पछाडी बसी यात्रा गर्ने नवलपरासी जिल्ला अरुणखोला–४ बस्ने ३६ बर्षीय यमलाल सापकोटाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ भने मोटरसाइकल चालक नवलपरासी पसौनी–९ बस्ने ३६ बर्षीय सुर्य प्रसाद पाण्डेको उपचारको क्रममा गजुरी अस्पतालमा मृत्यु भएको छ ।
यसैगरी कैलाली गेटा–३ महेन्द्र राजमार्गमा से १ त ३६३५ नम्वरको ट्याक्टर र से.२ प ७८९९ नम्वरको मोटरसाइकल एक आपसमा ठक्कर खाई दुर्घटना हुंदा मोटरसाइकल चालक धनगढी नगरपालिका–३ चटकपुर बस्ने २६ बर्षीय घुमल रानाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ । दुर्घटनामा मोटरसाइकल पछाडी बसी यात्रा गर्ने परिचय खुल्न नसकेका अंदाजी ३१ बर्षीय पुरुष व्यक्तिलाई उपचारको लागि सेती अंचल अस्पतालमा लगिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जिल्लाको दिपायल सिलगढी नगरपालिका–७ तथा पूर्वीचौकी गाउँपालिका–१ को सीमाक्षेत्र बुढोबाँज भन्ने ठाउँमा बेवारिसे अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा

काठमाडौं- प्रत्येक वर्ष चैत्र शुक्ल अष्टमीका दिन मनाइने चैते दशैँ पर्व आज नेपालीले घर घरमा नवदुर्गा भगवतीको पूजा आराधना गरी

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट