राष्ट्र बैङ्ककी निर्देशक कारागार चलान

ज्येष्ठ नागरिक सम्बन्धी कसुर मुद्दामा काठमाडौँ जिल्ला अदालतको आदेश अनुसार पुर्पक्षका लागि जगन्नाथ देवल सुनधारा महिला वन्दी गृहमा थुना पठाएको महानगरीय प्रहरी परिसरका प्रहरी उपरीक्षक रमेश कुमार बस्नेतले बताएका छन् । सासू शोभा रिजाल र ससुरा भूपेन्द्र रिजालको नाममा रहेको ३ करोड भन्दा बढी सम्पत्ति खाएको आरोपमा ८४ वर्षीय शोभाको उजुरी पछि सुष्मालाई पक्राउ गरिएको थियो ।
३१ चैत्र २०७७, मंगलवार १५:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौँ । राष्ट्र बैङ्ककी निर्देशक सुष्मा रेग्मी रिजाललाई कारागार पठाइएको छ । ज्येष्ठ नागरिक सम्बन्धी कसुर मुद्दामा काठमाडौँ जिल्ला अदालतको आदेश अनुसार पुर्पक्षका लागि जगन्नाथ देवल सुनधारा महिला वन्दी गृहमा थुना पठाएको महानगरीय प्रहरी परिसरका प्रहरी उपरीक्षक रमेश कुमार बस्नेतले बताएका छन् ।

सासू शोभा रिजाल र ससुरा भूपेन्द्र रिजालको नाममा रहेको ३ करोड भन्दा बढी सम्पत्ति खाएको आरोपमा ८४ वर्षीय शोभाको उजुरी पछि सुष्मालाई पक्राउ गरिएको थियो । ज्येष्ठ नागरिक ऐन-०६३ अनुसार संरक्षकले ज्येष्ठ नागरिकको सम्पत्ति हिनामिना गर्न पाइँदैन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ। पछिल्लो २४ घण्टामा ९,१९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १९ हजार ९८७

काठमाडौँ । कोरोना संक्रमण परीक्षणका लागि आज प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको स्वाब संकलन गरिएको छ । आज बालुवाटारमा प्रधानमन्त्री, उनका

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले संवैधानिक परिषद्को बैठक बोलाएका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार बस्नेगरी बैठक बोलाएका हुन् ।

काठमाडौं । नेकपा एमालेको वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपालले ओलीसँग कुनै सहमति नभएको जानकारी दिएका छन् । उनले सामाजिक सञ्जाल