तीन नेपालीको मलेसियामा मृत्यु, आर्थिक अभावका कारण एकको सव त्यहीं अलपत्र

२२ भाद्र २०६९, शुक्रबार १०:०९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २२ भदौ । रोजगारीका लागि मलेसिया पुगेका तीन नेपालीको मृत्यु भएको छ । छुट्टाछुट्टै तीन कम्पनीमा कार्यरत मृतकहरूमध्ये दुईको हृदयघात र अर्का एकको डुबेर मृत्यु भएको बताइएको छ । बातुतिकातस्थित प्रोडिन्युसिटी कम्पनीमा दुई वर्षदेखि कार्यरत सिस्नेरी ७ ओखलढुंगाका रामबहादुर राई र इपोकोतो एन्ड नुडल्स नामक कम्पनीमा कार्यरत महोत्तरी ५, महोत्तरीका ३५ वर्षीय सुरेन्द्र ठाकुरको हृदयघातबाट मृत्यु भएको हो भने इपोकैकिन्तारुबल वर्कस् नामक कम्पनीमा कार्यरत घुम्ती, छलाङ ३, धादिङका लक्ष्मण गुरुङको माछा मार्ने क्रममा कम्पनी नजिकैको पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको हो ।
राई र गुरुङको शव गत अगस्ट २७ मा नेपाल ल्याइसकिएको र ठाकुरको शवलाई भने मलेसियास्थित एक अस्पातालमा राखिएको बुझिएको छ । ठाकुर अवैधानिक रूपमा कार्यरत थिए । उनी अवैधानिक भएकाले शव नेपाल पठाउन समस्या भएको समाचारमा जनाइएको छ । मलेसियामा मृत्यु भएकाको शव नेपाल ल्याउन कम्तीमा ४ हजार रिंगिट खर्च लाग्छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ । सरकारले शहरी क्षेत्रका विद्यालयहरु आगामी वैशाख मसान्तसम्म बन्द गर्न सिफारिस गरेको छ । कोभिड – १९ व्यवस्थापन केन्द्र

काठमाडौँ। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को समस्या समाधानका लागि सबै दलसँग सहयोगको आग्रह गरेका छन् । प्रधानमन्त्री

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले शनिवार बोलाएको सर्वदलीय बैठकमा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड नजाने भएका छन् ।

काभ्रेपलाञ्चोक । जिल्लाको पुराना तीन नगर बनेपा, धुलिखेल र पनौती ‘काभ्रे’ स्मार्ट सिटीका नामले परिचित हुन संरचना निर्माण प्रक्रियालाई तीव्रता