गरिब पढ्ने स्कूलमा लुटपाट

२२ भाद्र २०६९, शुक्रबार ०९:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २२ भदौ । ललितपुरको गोदावरीस्थित गरिब र असहाय बालबालिकाले पढ्ने शान्तिरानी स्कूलमा बिहिबार एक लुटेरा समूहले नगद चार लाख रुपियाँसहित अन्य धनमाल लुटपाट गरेको प्रहरीले जनाएको छ । ३ ४ जनाको समूहमा राती १ बजे आएका लुटेराले सो लुटपाट मच्चाएर भागेका हुन् । अहिलेसम्म प्रहरीले लुटपाटमा संलग्नको पहिचान गर्न सकेको छैन।
गोदावारी ६ स्थित क्लुनी संस्थाको सहयोगमा विनिता मुखिया राईले संचालन गरेको स्कूलमा संचालिका राईसहित ४ जना शिक्षकहरुलाई खुकुरी देखाई नियन्त्रणमा लिएर नगद ४ लाख रुपैया, मोवाइल ३ थान, सुनको औँठी ३ थान र घडी १ थान लुटपाट गरेको प्रहरी अनुसन्धानले देखाएको बताइएको छ ।
त्यसैगरी काठमाडौँ महानगरपालिका १६ बालाजु स्थित प्रविन विलास बज्राचार्यले संचालन गरेको प्रविधि तथा बचत सहकारी संस्थाबाट चोरहरुले बिहिबार बिहानै संस्थानको झ्याल फुटाई नगद १ लाख ८० हजार रुपैया चोरी गरी लगेको प्रहरीले बताएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले संसद्मा विचाराधिन रहेको नागरिकता विधेयकलाई दलको सहमतिमा अघि बढाउने प्रयत्नमा सरकार लागेको बताउनुभएको छ । विधेयक अघि

उदयपुर । वर्षायाम सुरु भएसँगै निरन्तर पानी पर्न थालेपछि धान रोपाइँ सुरु गर्ने समय अघि नै जिल्लामा धान रोपाइँ गर्न

काठमाडौं।कृषिप्रधान देश नेपालले चालु आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को पहिलो ११ महिनामा विभिन्न देशबाट ३४ अर्ब १५ करोड ४० लाख १९

ताप्लेजुङ । ताप्लेजुङको मैवाखोला गाउँपालिकाले ‘एमबिबिएस’ पढाउन आर्थिक सहयोग गर्ने भएको छ । यसका लागि उसले पाँच वर्ष गाउँपालिकाभित्र सेवा

आजको प्रमुख समाचार