धनकुटा रामबजारमा भीषण आगलागी

२२ भाद्र २०६९, शुक्रबार ०९:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २२ भदौ । धनकुटाको लेगुवा गाविसमा रहेको रामबजारमा गए राति ठूलो आगलागी भएको छ । राती ११ बजे सुर भएको अगलागीबाट ६ घर र ५ पसल जलेर नष्ट भएको जानकारी प्राप्त भएको छ। आगलागीबाट मानिस हताहती नभए पनि एक गम्भीर घाइते भएका छन् ।
विद्युत सर्ट भई स्थानीय हेमबहादुर अधिकारीको घरबाट शुरु भएको आगो अन्य घरमा समेत सल्किएको प्रहरीले जनाएको छ । बजारका ६ घर र त्यसमा भाडामा रहेका ५ पसल नष्ट भएका छन् । घटनाको प्रारम्भिक विवरण अनुसार १ करोड ३ लाख ६० हजार बराबरको सम्पत्ति क्षति पुगेको छ । स्थानीय देवेन्द्र साहको २७ लाख, तेजबहादुर पुरीको २० लाख, दिनदयाल शर्माको २९ लाख ४० हजार, महावीरप्रसाद राईको १६ लाख, गन्जबहादुर राई ५ लाख, हेमकुमार अधिकारी २० लाख ६० हजार, खगेन्द्र श्रेष्ठ ३ लाख ६० हजार, काजी राईको १५ लाख बराबरको सम्पति क्षति भएको अनुमान गरिएको छ । आगलागी शुरु भएको करिब तीन घण्टापछि मात्र आगो नियन्त्रणमा आएको थियो । आगलागीसंगै एलपी ग्याँस सिलिन्डर विष्फोट हुँदा रमेश साह गम्भीर घाइते भएका हुन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अर्थमन्त्री विष्णुप्रसाद पौडेलले गैरआवसिय नेपालीहरुलाई नेपालमा पूँजीसँगै सिप र प्रविधि पनि भित्राउन आग्रह गरेका छन् । अर्थ मन्त्रालय

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटी बैठक आज बस्दैछ। बैठक पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा दिउँसो १ बजे बोलाइएको हो

पाल्पा । पाल्पाको निस्दी गाउँपालिका वडा नं. ४ पिपलभन्ज्याङमा भएको जीप दुर्घटनामा ७ जना घाइते भएका छन् । घाईतेमध्ये २

काठमाडौं । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल इतिहासकै कठिन परिस्थितिको सामना गर्नुपर्ने अवस्थामा पुगेका छन् । उनलाई साथ दिइरहेका