दिदीबहिनीको एकै समय गर्भवती हुने चाहना

२६ चैत्र २०७७, बिहीबार ०८:२२ मा प्रकाशित

अष्ट्रेलियाका दुई जुम्ल्याहा दिदीबहिनी एना र लुसी हरेक क्रियाकलाप एकैसाथ गर्ने गर्दछन् । उनीहरु बीच दुई ज्यान एक प्राण भने झैं दुबै जे काम पनि सँगै गर्न रुचाउँदछन् । यहाँसम्म कि उनीहरुका ब्वाइफ्रेण्ड पनि एकै छन् ।

यी दुबै दिदीबहिनी केही समय पहिले टीएलसी एक्स्ट्रीम सिस्टम नामको शोमा पनि देखा परेका थिए । यी दुबैका बारेमा सबै कुरा एकसाथ गर्ने संसारकै सबैभन्दा नजिकका दिदीबहिनीका रुपमा पनि यिनीहरु चर्चित छन् । उनीहरु आफू एकैसाथ गर्भवती हुन पनि चाहेको बताइएको छ । लुसी र एना एकैसाथ खाना खान्छन् भने एकै प्रकारका लुगा लगाउने, एउटै ओच्छ्यानमा सुत्ने र उनीहरुलाई छुट्याउन पनि मुश्किल पर्ने बताइन्छ ।

उनका ४० वर्षीया प्रेमी ती दुबै दिदीबहिनीसँगै सुत्ने गर्दछन् । दुबै दिदीबहिनी ती प्रेमीको बच्चाका आमा एकैसाथ हुन चाहन्छन् । त्यसका लागि अष्ट्रेलियाको एक कानून उनीहरुका लागि समस्या बनेको छ । अष्ट्रेलियाको वैवाहिक कानून १९६१ का अनुसार कसैले पनि बहुविवाह गर्न सक्दैन । रियालिटी टिभी शोमा यसबारे कुरा गर्दा दुबै दिदीबहिनी गम्भीर बनेका थिए किनकी उनीहरु दुबै एकजना पुरुषसँग विवाह गर्न गइरहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले पार्टीको १४औं महाधिवेशन भदौ १६ बाट गर्ने भएको छ । यो निर्धारित मितिभन्दा ९ दिन ढिलो

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ३ हजार ३८४ जना कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। पाँच पूर्वप्रधानमन्त्रीले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सर्वोच्च अदालतलाई पार्टीको बैठकबाट मात्र होइन, महान्यायाधिवक्तामार्फत धम्क्याएको बताएका छन् । उनीहरूले शनिवार

पोखरा । गण्डकी प्रदेशको मुख्यमन्त्रीमा कृष्णचन्द्र नेपाली पोखरेल नियुक्त भएका छन् । प्रदेश प्रमुख सीताकुमारी पौडेलले संविधानको धारा १६८ (५)