‘पीडा धेरै छ’

२५ चैत्र २०७७, बुधबार ०८:२८ मा प्रकाशित

काठमाडौं । नेपालि गित संगीतको जगतमा एक पछी अर्को गित बजारमा आईरहेको बेलामा टीकापुर,कैलालीका सर्जक मायाराम जैशीको शब्दमा चर्चित लोक गायिका सुनिता बुढा क्षेत्री र जय देवकोटाको स्वरमा ञपीडा धेरै छझबोलको लोकगीत जय देवकोटाको आधिकारीक यूट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको छ । सुनिता बुढा क्षेत्रीले दर्जनौ लोक दोहोरि गीतमा आवाज दिई सकेकी छन् भने कतिपय गित निकै नै लोकप्रिय बनेका छन् ।

मायाराम जैशीको शब्द रहेको यो गीतमा जय देबकोटाको लय तथा संगीत रहेको छ भने म्युजिक भिडियोको मोडलमा रन्जिता गुरूङ,जय देवकोटा,मायाराम जैशी,सुमिना कार्की र खेम घर्तीको अभिनय रहेको छ भने मदन खड्काले निर्देशन अनि अनिल रानाले सम्पादन तथा दिपक गिरीले छायांकन गरेका हुन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पुरानो क्लासिक शैलीको झझल्को दिने किसिमले केहि नयाँ प्रयोग सहित गायक बिन्ती कुमार गुरुङले आफ्नो नयाँ सांगीतिक कोशेली

काठमाडौं । हालै सम्पन्न ११ औ विन्ध्यवासिनी म्युजिक अवार्ड २०७७ बाट चर्चित गायिका पुर्णिमा लामाले सुगम संगीत महिला गायिका विधातर्फको

काठमाडौं । रंग पत्रकारिता सक्रिय युवा पत्रकार सूर्य चन्दलाई ‘संगीत पत्रकारिता पुरस्कार’ प्रदान गरिएको छ । ‘चौथो राष्ट्रिय समावेशी म्युजिक

काठमाडौँ । निर्देशक दिपक श्रेष्ठको कमब्याक चलचित्र ‘घिन्ताङ’ मा अभिनेत्रीको रुपमा केकी अधिकारी अनुवन्ध भएकी छन् । २ नायिकाले चलचित्र