सुशीललाई किन गाली गर्छ माओवादी नेतृत्व ?

२१ भाद्र २०६९, बिहीबार १८:२२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २१ भदौ । प्रमुख दलहरुबीच सहमतिको सम्भावना बढेको प्रचार भइरहेकै परिवेशबीच नेपाली कंग्रेसका सभापति सुशील कोइरालाले जेठ १४ गते सबै विधिविधान र आपसी सहमतिको वातावरणलाई लत्याएर एकलौटी रुपमा निर्वाचनमा जाने एमाओवादीको निर्णयले विश्वासमा संकट बढेको अभिव्यक्ति दिएका छन् । शुक्रबारदेखि पाल्पामा हुने पार्टीको पश्चिमाञ्चल दुई दिने महाधिवेशनको भेलामा सहभागी हुन त्यसतर्फ जाने क्रममा बिहीबार कोइरालाले यस्तो बताएका हुन् । अहिले पनि माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले संविधानसभा पुर्नस्थापना गरौं बरु काँग्रेस नै सरकारमा आओस् भनि फकाउने गरेको कोइरालाको खुलासा गर्दै सभापति कोइरालाले पहिला राष्ट्रिय सहमतिको सरकार गठन गरेर आपसी छलफलबाट नयाँ निर्वाचनमा जानेबारे निर्णय गर्न आफ्नो अडान राखेको बताए ।
उनले सबल विचार र सैद्धान्तिक अडान राख्ने गरेकाले नै माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले जहिले पनि सुशिल कोइरालाको कारणले सहमति अगाडि बढेन भन्ने गरेको उल्लेख गर्दै माओवादीले भनेको सबै मानिदिने भए माओवादीलाई अमनचैन हुने र प्रचण्डले पनि आफूलाई गाली गर्न छाड्ने बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ।सरकारले स्यानिटरी प्याडमा कुनै पनि कर वृद्धि नगरेको स्पष्ट पारेको छ । महिनावारी हुँदा महिलाले प्रयोग गर्ने स्यानिटरी प्याडमा मूल्यवृद्धि

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको केन्द्रीय कमिटीको बैठक आजबाट सुरु हुँदैछ। ललितपुरको च्यासलस्थित तुलसीलाल प्रतिष्ठानमा विहान ११ बजे बैठक बस्ने तय

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले हिमाली जिल्लाको अधिवेशन दशैँअघि नै गर्ने निर्णय गरेको छ। बिहीबार कांग्रेस पदाधिकारी र निर्वाचन समितिको छलफलबाट

चितवन । इच्छाकामना गाउँपालिका–५ नाग्दीखोलास्थित पृथ्वी राजमार्गमा काठमाडौँबाट पोखरातर्फ जाँदै गरेको कार त्रिशूली नदीमा खस्दा तीन जना बेपत्ता भएका छन्