भारतमा दैनिक ८९ हजारभन्दा बढी नयाँ संक्रमित थपिए

भारतको केन्द्रीय स्वास्थ्य तथा परिवार कल्याण मन्त्रालयले सार्वजनिक गरेको विवरण अनुसार भारतमा हालसम्म सङ्क्रमित हुनेको सङ्ख्या एक करोड २३ लाख नाघेको छ । भारतमा कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण हालसम्म मृत्यु हुनेको संख्या पनि एक लाख ६४ हजार नाघेको छ । सङ्क्रमित र मृतकहरुको सङ्ख्या दिन प्रतिदिन बढ्दै गए पनि राजधानी दिल्लीमा भने लकडाउन लागू गर्ने कुनै योजना नरहेको मुख्यमन्त्री अरविन्द केजरीवालले बताउनुभएको छ ।
२१ चैत्र २०७७, शनिबार ०८:४२ मा प्रकाशित

नयाँ दिल्ली । भारतमा कोरोना भाइरसबाट संक्रमित र मृत्यु हुनेको सङ्ख्या दिन प्रतिदिन तीव्र रुपमा वृद्धि हुँदै गएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा मात्रै ८९ हजारभन्दा बढी नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । सोही अवधिमा कोरोना संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको संख्या ७ भन्दा बढी छ ।

भारतको केन्द्रीय स्वास्थ्य तथा परिवार कल्याण मन्त्रालयले सार्वजनिक गरेको विवरण अनुसार भारतमा हालसम्म सङ्क्रमित हुनेको सङ्ख्या एक करोड २३ लाख नाघेको छ । भारतमा कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण हालसम्म मृत्यु हुनेको संख्या पनि एक लाख ६४ हजार नाघेको छ । सङ्क्रमित र मृतकहरुको सङ्ख्या दिन प्रतिदिन बढ्दै गए पनि राजधानी दिल्लीमा भने लकडाउन लागू गर्ने कुनै योजना नरहेको मुख्यमन्त्री अरविन्द केजरीवालले बताउनुभएको छ ।

महामारी फैलिँदै गएकाले फेरि लकडाउन लागू हुने आशङ्का र चर्चा चलिरहेका बेला शुक्रबार उहाँले लकडाउन गर्ने योजना नरहेको स्पष्ट पार्नुभएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सिरहाको लाहान नगरपालिका–२२ गड्डा चोकमा लुटेराको एक समुहले गोली प्रहार गरी एक जनाको हत्या गरेको छ । सुनचाँदी

बागलुङ नगरपालिका–३ गुठीमा रहेको एक फर्निचर उद्योगमा भीषण आगलागी भएको छ । विराट बोहराले सञ्चालन गरेको सिर्जना फर्निचरमा आगलागी हुँदा

साउदी अरबले तीन उच्च सैनिकलाई ‘देशद्रोह’ गरेको आरोपमा मृत्युदण्ड दिएको यहाँको रक्षा मन्त्रालयले बताएको छ । मन्त्रालयले राज्य सञ्चालित समाचार

काठमाडौं । प्रत्येक वर्ष चैत्र कृष्ण औँसीका दिन मनाइने घोडेजात्रा पर्व आज मनाइँदैछ । उपत्यकामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण फेरि बढ्न