नेपाल पत्रकार महासंघ युरोप शाखाको अधिवेशन सम्पन्न

२१ भाद्र २०६९, बिहीबार १३:४३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २१ भदौ । नेपाल पत्रकार महासंघको युरोप शाखाको प्रथम अधिवेशन फ्रान्सको पेरिसमा नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै सकिएको छ । महासंघको केन्द्रीय अध्यक्ष शिव गाउँलेको उपस्थितीमा गत आइतवार भएको प्रथम अधिवेशनले महेश थापाको नेतृत्वमा युरोप शाखा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको हो ।
सर्वसम्मतिबाट चयन गरिएको नयाँ कार्यसमितिको वरिष्ठ उपाध्यक्ष लक्ष्मण देवकोटा, उपाध्यक्षद्धय केजेन राई र पुष्प वरुवाल, महासचिवमा प्रकाश ढकाल, सहसचिवमा जंगम खड्का र कोषाध्यक्षमा अनुराधा पौडेल रहनु भएको छ । यसैगरी सदस्यहरुमा निराजन श्रेष्ठ, टेक नेपाली, सरस्वती कार्की, बिनोद घिमिरे, विनोद खकुरेल, दिपज्योती पौडेल रहेका छन् भने पार्षदमा ओम शर्मा, डिल्लीराम अमाई, सुर्दशन सिमखडा, भीम केसी र बाबुराम भुसाल रहेका छन् ।
अधिवेशनमा वोल्दै फ्रान्सका लागि नेपाली राजदुत मोहनकृष्ण श्रेष्ठले पत्रकारहरुले समाज परिवर्तन गर्न सक्ने क्षमता राख्ने तर मयार्दित रुपमा कलम चलाउनु पर्ने वताउनु भयो । बीबीसी नेपाली सेवाका पत्रकार भगिरथ योगी, वेलायतमा कार्यरत वरिष्ठ पत्रकार शशी पौडेल, पत्रकार महासंघ वेलायतका वरिष्ठ उपाध्यक्ष चिरण शर्मा लगायतका वक्ताहरुले पत्रकारले जिम्मेवारीलाई मनन गर्नु पर्नेमा जोड दिनु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पहिरोका कारण सिद्धार्थ राजमार्ग र तानसेन-तम्घास सडक अवरुद्ध भएको छ । सिद्धार्थ राजमार्गका धेरै ठाउँमा पहिरो खसेको र

नवलपरासी । नवलपुर (नवलपरासी पूर्व) को मध्यविन्दु नगरपालिका-१० मा पर्ने तीन वटा खहरेखोलाको डाइभर्सन बाढीले बगाएपछि पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध भएको

बागलुङ । निरन्तरको वर्षाका कारण बागलुङका दुई ठूला राजमार्ग अवरुद्ध भएका छन् । राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाका रूपमा रहेको मध्यपहाडी पुष्पलाल

चितवन । विकास गतिमा तीव्ररुपमा अघि बढिरहेको भरतपुर महानगरपालिकामा योजना लिएर गएपछि रित्तो हात फर्किनु पर्दैन । महानगरभित्रका वडाध्यक्षहरू योजना

आजको प्रमुख समाचार