सेभ द चिल्ड्रेनद्वारा विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री

२० भाद्र २०६९, बुधबार १६:५३ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल रुपन्देही २० भाद्र । सनसाइन सामाजिक विकास संस्था र सेभ द चिल्ड्रेनको संयुक्त साझेदारीमा सञ्चालित साझा उद्देश्यका लागि प्रायोजित कार्यक्रम अन्तरगत विभिन्न विद्यालयका कक्षा १ का विद्यार्थीहरुलाई करिब ५५ हजारको लागतमा झोला तथा अन्य शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको छ । कपिलवस्तुको धनकौली गाविसमा रहेका श्री कपिलवस्तु राष्ट्रिय निम्न माध्यमिक विद्यालय चेतरादेइमा ४५ जनालाई, सरस्वती प्राथमिक विद्यालय लोहरौलामा ३५ जनालाई, पिपरहवा मदरसामा २० जनालाई र सनशाईन सामुदायिक प्राथमिक विद्यालयका ७० जना वालवालिकाहरुलाई झोला तथा सिसाकलम,ईरेजर र कापी वितरण गरिएको थियो । सनशाईन सामाजिक विकास संस्थाको ४० हजार, गाविसको ४० हजार र वालमैत्री स्थानिय शासन सीएफएलजीको ५५ हजारको सहयोगमा सामाग्री वितरण गरिएको हो । धनकौली गाउँ वाल संरक्षण तथा सम्वर्धन उपसमिती भिसीपिसीका अध्यक्ष मनिराम कोहारले सामाग्री वितरण गर्नुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल