राजकुमार ह्यारीलाई अश्लील फिल्मको प्रस्ताव

१९ भाद्र २०६९, मंगलवार १९:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ भदौ । ब्रिटेनका राजकुमार ह्यारीलाई अश्लील फिल्ममा काम गर्न कथित रुपमा एक करोड डलरको अफर गरिएको छ । टीएमजेड अनलाइन खबरले जनाएअनुसार ‘द ट्रवल विद ह्यारी’ नामक एक अश्लील फिल्ममा प्रमुख पात्रका रुपमा अभिनय गर्न प्रिन्स ह्यारीलाई त्यस्तो प्रस्ताव गरिएको हो ।
विविड इन्टरटेनमेन्टका स्टिभ हिर्सले लन्डनस्थित राजदरबारलाई एक पत्र पठाएर ह्यारीका लागि आफ्नोतर्फबाट गरिएको प्रस्तावको पूरै विवरण पेस गरेका छन् । स्टिभले पत्रमा लेखेका छन्, ‘हामी तपाईंलाई यस कुरामा भरोसा दिलाउन चाहन्छौ कि पटकथा अत्यन्त सुन्दर ढङ्गमा लेखिनेछ र कुनै पनि प्रकारले ताजमाथि आ“च पुग्ने काम गरिने छैन ।’ विचारणीय छ कि हालै विभिन्न अनलाइनमार्फत २७ वर्षीय ह्यारीको एक निर्वस्त्र तस्बिर प्रकाशित भएपछि अनेक विवादले जन्म लिन पुगेको छ । बेलायती राजपरिवारले उनलाई यस विषयमा निकै फटकार लगाएको छ भने सार्वजनिक रुपमा ह्यारीले माफी माग्नुपर्नेसम्मका आवाज पनि उठेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

विश्वभरी कोरोनाभाइरसबाट सङ्क्रमितको साप्ताहिक सङ्ख्या बढ्दै गएको पाइएको छ । यही जुलाई १७ देखि २५ सम्मको सात दिनमा त्यसको अघिल्लो

बेइजिङ । कोरोना भाइरसको उद्गमस्थल चीनमा पछिल्लो समयमा नयाँ सङ्क्रमितहरु भेटिने क्रम बढेको बताइएको छ । चीनमा आइतबार कोरोना भाइरसका

सिड्नी । अष्ट्रेलियाको संघीय राजधानी सिड्नीमा संकटकाल घोषणा गरिएको छ । कोरोनाभाइरसको महामारी बढ्दै गएकाले त्यसलाई न्युनिकरण गर्नका लागि शुक्रबार

भारतको मुम्बईमा बाढीले घर भत्काउँदा कम्तीमा २५ जनाको मृत्यु भएको छ । अत्यधिक बर्षाका कारण आएको ठूलो बाढी मुम्बईका बस्तीहरुमा