खुमबहादुरको पक्षमा व्यापक प्रदर्शन

१९ भाद्र २०६९, मंगलवार १८:५० मा प्रकाशित

नेपालगन्ज, १९ । नेता खुमबहादुर खड्कालाई सर्बोच्च अदालतले भ्रष्टचारी ठहर गरेको बिरोधमा कांग्रेस कार्यकर्ताले प्रर्दशन गरेका छन् । ठुलो संख्यामा उपस्थित भएका कार्यकर्ताले बिपी चौकदेखि कांग्रेस पार्टि कार्यालय सम्म नाराबाजी गरेका थिए । प्रर्दशनमा सहभागी कार्यकर्ताले खड्का निर्दोश भएको बताएका थिए । पार्टी कार्यालयमा पुगेका उनीहरुले केन्द्रिय समितिमा ज्ञापन पत्र पठाएका छन् । कार्यकर्ताहरुको हस्ताक्षर रहेको ज्ञापन पत्र कांग्रेस बाँकेका कार्यबाहक सभापति लाहुराम थारुलाई बुझाएका हुन् । ज्ञापन पत्रमा अदालतले एकै प्रकृतिका मुद्दामा अलग–अलग नजिर पेश गरि फैसला गरेको, जग्गा जमिनको आम्दानीमा कम गरेको भन्दै फैसला न्यायिक सिद्धान्तभन्दा बाहिर गई प्रमाणका आधारमा नभइ लहडको आधारमा गरिएको आरोप लगाइएको छ ।
साथै ज्ञापन पत्रमा कांग्रेस नेतालाई संस्थागत रुपमा कमजोर गराउने गरि अदालतको आदेश भएको जनाईएको छ । केन्द्रिय कार्य समितीको न्यायिक पुनराबलोकन गर्ने निर्णय प्रक्रियालाई अझ अगाडी बढाउन सभापतिको ध्यानार्कषण गरिएको छ । सो क्रममा कांग्रेस कार्यकर्ताले हातमा कालोपट्टी बाँधेका थिए । ज्ञापन पत्र प्रति केही कांग्रेस कार्यकर्ताले असन्तुष्टि जनाएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न देशबाट कोरोनाविरुद्धको खोप आयातलाई तिब्रता दिएको छ । तर सरकारले खोप अभियानलाई व्यवस्थित गर्न नसक्दा नागरिक

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकासँग कोरोनाविरुद्धको थप खोप सहायताका निम्ति अनुरोध गरेको छ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले संयुक्त राज्य अमेरिकाका विदेशमन्त्री