काभ्रेमा स्कूलबस दुर्घटना

१९ भाद्र २०६९, मंगलवार १२:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ भदौ । मंगलबार बिहान काभ्रेमा भएको स्कुलबस दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु भएको छ । नालाबाट विद्यार्थी लिन भक्तपुर जादै गरेको बा २ ख १३ २४ नम्बरको उग्रचण्डी बोर्डिङ स्कुलको स्कूल बस टुकुचा २ मा दुर्घट्ना हुंदा बसका सहचालकको मृत्यु भएको हो ।
दुर्घटनामा परी २५ जना विद्यार्थी घाइते भएका छन् । उनीहरुको बनेपा स्थित श्री मेमोरियल अस्पतल र धुलिखेल अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ । बाटो भाँसिएर दुर्घट्ना भएको अनुमान गरिए पनि दुर्घटनाको कारण खुल्न सकेको छैन ।
यसैगरी काठमाडौको वनस्थलीमा मंगलबार बिहान भएको सवारी दुर्घटनामा एक पैदलयात्रीको मृत्यु भएको छ । ट्रकको ठक्करबाट ओखलढुंगा बिघु ४ का टंक कार्कीको ज्यान गएको हो । कार्कीलाई बाटो काट्नेक्रममा ना ३ ख ५१९७ नम्बरको ट्रकले ठक्कर दिएको थियो । ठक्करबाट गम्भीर घाईते कार्कीको जनमैत्री अस्पतालमा उपचारका क्रममा ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

धनकुटा । धनकुटाको महालक्ष्मी नगरपालिकामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मोवाइल चार्ज गर्ने क्रममा विद्युत लाइनमा हाइभोल्टेज

बैतडी । हतौडा प्रहारबाट बैतडीमा आज एक बालकको हत्या भएको छ । दशरथचन्द नगरपालिका–१ झोकालीका १५ वर्षीय महेश भुलको हत्या

चितवनको माडी नगरपालिका–९ अयोध्याधाममा राम, सीता, लक्ष्मण र हनुमानको पूर्णकदका मूर्ति स्थापना गरिने भएपछि निर्माण कार्य तीव्ररुपमा अगाडि बढेको छ

गएराति आएको हुरीबतासले धनमालको क्षति भएको छ । प्रारम्भिक सूचनानुसार जिल्लामा ५० घरको छाना उडाएको जानकारी रेडक्रसले जनाएको छ ।