मूल्यवृद्धि फिर्ता नलिए भारतीय नंबर प्लेटका गाडी गुड्न नदिने

१९ भाद्र २०६९, मंगलवार ०६:४० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ भदौ । आइतबारको निर्णयबाट बढाइएको इन्धनको मूल्य फिर्ता लिन विद्यार्थी संगठनहरुले सरकारलाई मंगलबार सांझसम्मको अल्टिमेटम दिएका छन् । मुल्यवृद्धि फिर्ता नलिए कांग्रेस, एमालेलगायतका बिद्यार्थी संगठनले भारतीय नम्बर प्लेटका गाडी गुड्न नदिनेगरि आन्दोलन घोषणा गरेका छन् । अनेरास्वबियु, नेविसंघ, अनेरास्वबियु क्रान्तिकारीसहित ९ बिद्यार्थी संगठनको सोमबार बसेको वैठकले मूल्यबृद्धिको बिरोध गर्दै चक्काजाम, मसाल जुलुस र उपत्यका बन्दसहितका बिरोध प्रर्दशन गर्ने निर्णय गरेको छ ।
१९ गते बेलुकीसम्म मूल्यबृद्धि फिर्ता लिन अल्टिमेटम दिंदै ती संगठनहरुले निर्णय फिर्ता नलिए देशभर सरोकारवालासँग सडकमा अन्तरक्रिया गर्ने, २१ गते शिक्षणसंस्था अगाडी बिहान ९ बजेदेखि १० बजेसम्म चक्काजाम गर्ने, २२ गते सरकारी र भारतीय नम्बरप्लेटका गाडी गुडन नदिने, २३ गते देशब्यापी मसाल जुलुस प्रर्दशन गर्ने र २४ गते उपत्यका बन्द गर्ने घोषणा गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पहिरोका कारण सिद्धार्थ राजमार्ग र तानसेन-तम्घास सडक अवरुद्ध भएको छ । सिद्धार्थ राजमार्गका धेरै ठाउँमा पहिरो खसेको र

नवलपरासी । नवलपुर (नवलपरासी पूर्व) को मध्यविन्दु नगरपालिका-१० मा पर्ने तीन वटा खहरेखोलाको डाइभर्सन बाढीले बगाएपछि पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध भएको

बागलुङ । निरन्तरको वर्षाका कारण बागलुङका दुई ठूला राजमार्ग अवरुद्ध भएका छन् । राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाका रूपमा रहेको मध्यपहाडी पुष्पलाल

चितवन । विकास गतिमा तीव्ररुपमा अघि बढिरहेको भरतपुर महानगरपालिकामा योजना लिएर गएपछि रित्तो हात फर्किनु पर्दैन । महानगरभित्रका वडाध्यक्षहरू योजना

आजको प्रमुख समाचार