१५ गाडी अनुसन्धान गर्दा १२ वटा नक्कली

१९ भाद्र २०६९, मंगलवार ०६:०६ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल /रुपन्देही, १९ भदौ । ईलाका प्रहरी कार्यालयले शंकासपद १५ गाडी अनुसन्धान गर्दा १२ वटा नक्कली प्रमाणित भएको प्रहरीले जनाएको छ । डेढ महिनायता प्रहरीले बुटवल बजार क्षेत्रमा शंकासपद गाडीलाई आफ्नो नियन्त्रणमा लिएर छानविन गरेको ईलाका प्रहरी कार्यालयका ईन्सपेक्टर रामेश्वर कार्कीले सोमबार पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी गराउनुभएको हो । ती गाडीहरुले बिनाअनुमति इन्जिन तथा चेसिस परिवर्तन गरेका थिए । प्रायजसो भाडामा सञ्चालन गर्ने गाडीहरु रहेको पनि कार्कीले जानकारी दिनुभयो ।
त्यसरी पक्राउ गरिएका गाडीहरु भे १ च ४१०, लु १ च १७३०, लु १ ज १०१९ नंम्बरका गाडीले इञ्जिन र चेसिस दुवै परिवर्तन गराएका र लु १ ज ७७४, लु १ च १६७३, लु १ ज १२९, लु १ ज ९२, लु १ ज ३०८५, लु १ ज १८७६, ग १ च २४८४, लु १ ज ५५७ र लु १ ज २०९४ नम्बर का गाडीले चेसिज परिवर्तन गरी सञ्चालन गरिएको पनि उहाँले जानकारी दिनुभयो । ति गाडीलाई तत्कालै भन्सार चलान गरिने प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल