प्रधानमन्त्रीले साना दलहरुसँग आज छलफल गर्ने

४ चैत्र २०६८, शनिबार ०३:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ४ चैत । प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले शान्ति प्रक्रिया र संविधान लेखनका विषयमा आज साना दलहरुसँग छलफल गर्दै हुनुहुन्छ । छलफल हिजै हुने भनिए पछि प्रधानमन्त्रीको कार्यब्यवस्थताको कारण स्थगित गरिएको थियो । सेना समायोजनसम्बन्धी सरकारको प्रस्तावमा सहमति जुटाउने प्रयासस्वरुप प्रधानमन्त्री भट्टराईले सानादलहरुसँग छलफल गर्न लाग्नुभएको हो । प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटारमा दिउँसो ३ बजे हुने छलफलमा प्रधानमन्त्रीले सेना समायोजनसम्बन्धी सरकारको प्रस्तावमा सहयोगका लागि आग्रह गर्ने बताइएको छ । साना दलसँगको बैठकमा प्रधानमन्त्रीले आफूले लडाकु समायोजनका विषयमा विशेष समितिमा प्रस्तुत गरेको खाकाबारे जानकारी गराउनुहुने छ । ठूला दलहरूबीच मुख्य बुँदामा सहमति हुन नसकि शान्ति र संविधान लेखन प्रक्रियाले गति लिन नसकिरहेको बेला साना दलहरूले भने छिटो सहमतिका लागि आग्रह गर्ने मानसिकता बनाएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे