गरिबलाई परिचयपत्र प्रदान गरिने

१८ भाद्र २०६९, सोमबार २०:४९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १८ भदौ । सरकारले गरिब परिवारका लागि परिचयपत्र वितरण गर्नेसम्बन्धी निर्देशिका पारित गरेको छ । मन्त्रीपरिषदको आज बसेको बैठकले गरिब परिवारको पहिचान गरी उनीहरुलाई विभिन्न क्षेत्रमा सहुलियत प्रदान गर्नका लागि निर्देशिका बनाएको हो । सो निर्देशिकाबमोजिम सरकारी टोलीले गरिब घर–परिवार को पहिचान गरी उनहिरुलाई विभिन्न क्षेत्रमा सहुलियत दिनेगरी अध्ययन गरेर परिचयपत्र वितरण गर्नेछ ।
यसैगरी सरकारले नेपाल प्रहरीका प्राविधिकतर्फका एसएसपी सुरेन्द्रबहादुर श्रेष्ठलाई डिआइजीमा बढुवा गर्ने निर्णय पनि गरेको छ । यस्तै मन्त्रीपरिषदले नेपाली सेनाका प्राविधिक रथी केशवराज पोखरेल र सहायक प्राविधिक रथी थापाको पदावधि थप गरेको अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले जानकारी दिनुभयो । यसैगरी कर्मचारी सञ्चय कोषको प्रमुख प्रशासकमा कृष्णप्रसाद आचार्यलाई नियु्क्त गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले संसद्मा विचाराधिन रहेको नागरिकता विधेयकलाई दलको सहमतिमा अघि बढाउने प्रयत्नमा सरकार लागेको बताउनुभएको छ । विधेयक अघि

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकालाई अमेरिकाको ‘स्टेट पार्टनरसिप प्रोग्राम’ एसपीपीमा आबद्ध नहुने निर्णय पठाएको छ । गृहमन्त्री वालकृष्ण खाँणका अनुसार एसपीपीमा

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव शंकर पोखरेलले नेपाली काँग्रेस नेतृत्वको गठबन्धनबाट समाजवाद सम्भव नुहने बताएका छन् । सोमबार नरबहादुर कर्मचार्य

काठमाडौं । घूसकाण्डमा मुछिएका काठमाडौं जिल्ला अदालतका न्यायाधीश राजकुमार कोइराला निलम्बित भएका छन् । घटना छानबिनका लागि जाँचबुझ समिति गठनबारेको

आजको प्रमुख समाचार