खेतानले उपभोक्ता ठगेपछि…

१८ भाद्र २०६९, सोमबार १३:०८ मा प्रकाशित

विराटनगर, १८ भदौ । उद्योगपति राजेन्द्र खेतान समूहको लगानी रहेको हिमालयन स्यान्क्स प्रालिंद्वारा उत्पादित रुची चाउचाउ बिक्रीमा नापतौल तथा गुण नियन्त्रण क्षेत्रीय कार्यालय विराटनगरले रोक लगाएको छ । सो उद्योगदरा उत्पादित चाउचाउमा तोकिएको परिमाणभन्दा कम चाउचाउ राखेर बेचिएको पुष्टि भएपछि उपभोक्ता ठगीको आरोपमा उत्पादनमै रोक लगाइएको हो ।
उक्त कम्पनीको विराटनगरस्थित विष्णु लीला सप्लायर्स गोदाममा सोमबार छापा मारी कार्यालयले चाउचाउ बिक्री वितरण बन्द गराएको हो। नापतौलका क्षेत्रीय प्रमुख शशिभुषण यादवका अनुसार रुची चाउचाउको ७५ ग्राम तौल उल्लेखित प्याकेटमा चार ग्रामसम्म कम तौल भेटिएपछि गोदाममा छापा मारिएको हो।अनुसन्धान नसकिएसम्मका लागि बिक्री वितरण गर्न बन्देज लगाइएको उनको कथन छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रले राष्ट्रिय सभाका सदस्य चन्द्रबहादुर खड्कालाई पनि हटाएको छ । खड्काले दल त्याग गरेको सूचना माओवादी

काठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधव नेपाल पक्षकालाई हटाएर स्थायी समिति गठन गरेका छन्

काठमाडौं । आन्तरिक किचलोका कारण बिभाजनको अन्तिम बिन्दुमा पुगेको बेला सत्तारुढ नेकपा एमालेको दशौं महाधिवेशन आयोजक समितिको बैठक आज बस्दैछ

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको