‘विषयकेन्द्रित नभई दलहरु भाषणवाजीमा’

१८ भाद्र २०६९, सोमबार ०५:५० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १८ भदौ । उपप्रधान तथा गृहमन्त्री विजयकुमार गच्छदारले दलहरुको छलफल सकारात्मक भएकोले छिटै निकास निस्कने बताउनुभएको छ । दलहरु राजनीतिक मुद्दामा केन्द्रित भएको बताउंदै मन्त्री गच्छदारले छिटै निकास निस्कनेमा आफू विश्वस्त भएको बताउनुभयो । एक गैरसरकारी संस्थाको आयोजनामा राजधानीमा आइतबार आयोजित अन्तरक्रिया कार्यक्रममा उहांले ताजा जनादेशमा जानुको विकल्प नभएको बताउनुभयो ।
प्रधानमन्त्रीका राजनीतिक सल्लाहकार देवेन्द्र पौडेलले पनि संविधानसभा निर्वाचनको विकल्प नभएको उल्लेख गर्नुभयो । उहांले लोकतान्त्रिक पद्दतिबाट हुने संविधानसभाको निर्वाचनले नै राजनीतिक समस्याको निकास निकाल्ने दाबी गर्नुभयो ।
कार्यक्रममा राप्रपा नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले संविधान निर्माण र शान्तिप्रक्रियालाई निश्कर्षमा पुरयाउन कुनै पनि दल गम्भीर नभएको आरोप लगाउनुभयो । अध्यक्ष थापाले दलहरु विवादित विषयमा केन्द्रित हुनुभन्दा पनि भाषणवाजीमा लागेको आरोप लगाउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले हिमाली जिल्लाको अधिवेशन दशैँअघि नै गर्ने निर्णय गरेको छ। बिहीबार कांग्रेस पदाधिकारी र निर्वाचन समितिको छलफलबाट

चितवन । इच्छाकामना गाउँपालिका–५ नाग्दीखोलास्थित पृथ्वी राजमार्गमा काठमाडौँबाट पोखरातर्फ जाँदै गरेको कार त्रिशूली नदीमा खस्दा तीन जना बेपत्ता भएका छन्

काठमाडौं । पराष्ट्रमन्त्री डा नारायण खड्का संयुक्त राष्ट्रसङ्घको ७६औँ महासभामा भाग लिन नेपाली प्रतिनिधिमण्डलको नेतृत्व गर्दै न्युयोर्क पुगेका छन् ।

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवि भण्डारीले विनियोजन विधेयक प्रमाणिकरण गरेकी छन् । संघीय संसदको दुबै सदनबाट पारित भएको विधेयक राष्ट्रपति भण्डारीले