अधिकांश कांग्रेसी नेता नयां निर्वाचनको पक्षमा

१८ भाद्र २०६९, सोमबार ०५:४५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १८ भदौ । नेपाली कांग्रेसका अधिकांश केन्द्रिय सदस्यहरुले राजनीतिक संकट समाधानका लागि नयां निर्वाचनमा जानुपर्ने धारणा राखेका छन् । राजधानीको सानेपास्थित कांग्रेस केन्द्रिय कार्यालयमा आइतबार बसेको बैठकमा केन्द्रिय सदस्यहरु ग्गन थापा, बद्री पाण्डे, केशवकुमार बुढाथोकी शंकर भण्डारीलगायतले संविधानसभा पुनस्र्थापन बारेको बहस छाडेर नयां निर्वाचनमा जानुपर्ने धारणा राखेका थिए ।
उनीहरुले जारी संकट समाधानका लागि नयां निर्वाचनलाई पार्टीको बटमलाईन मानी अगाडि बढ्नुपर्ने बताए । यद्यपि वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवा खेमामा आवद्ध डीना उपाध्याय, मीना पाण्डेलगायतले भने संविधानसभा पुनःस्थापना गर्ने विकल्पबारे समेत छलपल गर्नुपर्नेमा जोड दिए ।
केन्द्रिय सदस्य गगन थापाका अनुसार आगामी २० गते बस्ने बैठकमा केन्द्रिय सदस्यहरुले उठाएका विषय समेटी महामन्त्री कृष्ण सिटौलाले परिमार्जित राजनीतिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नेछन् । यस्तै, बैठकमा बाबुराम भट्टराई सरकारले गरेका नीतिगत भ्रष्टाचारको कडा ढंगले विरोध गर्ने विषयमासमेत छलफल भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सिरहाको लाहान नगरपालिका–२२ गड्डा चोकमा लुटेराको एक समुहले गोली प्रहार गरी एक जनाको हत्या गरेको छ । सुनचाँदी

बागलुङ नगरपालिका–३ गुठीमा रहेको एक फर्निचर उद्योगमा भीषण आगलागी भएको छ । विराट बोहराले सञ्चालन गरेको सिर्जना फर्निचरमा आगलागी हुँदा

साउदी अरबले तीन उच्च सैनिकलाई ‘देशद्रोह’ गरेको आरोपमा मृत्युदण्ड दिएको यहाँको रक्षा मन्त्रालयले बताएको छ । मन्त्रालयले राज्य सञ्चालित समाचार

काठमाडौं । प्रत्येक वर्ष चैत्र कृष्ण औँसीका दिन मनाइने घोडेजात्रा पर्व आज मनाइँदैछ । उपत्यकामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण फेरि बढ्न