इट्टा भट्टाका साहू लुट्न खोज्दा पौडेल र साखकर्मीको हत्या भएको खुलासा

१८ भाद्र २०६९, सोमबार ०५:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १८ भदौ । भक्तपुरका एक निजी स्कूलका प्रधानाध्यापक र लेखापालको हत्या लुटेरा समूहले गरेको खुलासा भएको छ । महानगरीय प्रहरी अपराध शाखाले भक्तपुरको ताथलीमा गत महिना भएको दोहोरो हत्या काण्डमा पेसेवर लुटेरा समूहको संलग्नता रहेको जनाएको हो ।
गत साउन १५ गते भक्तपुरको नियोलोजन माविका प्रधानाध्यापक सुजन पौडेल र लेखापाल विद्या साखकर्मीको हत्या भएको थियो । स्थानीय एक इट्टा भट्टाका सञ्चालकलाई लुट्न बसेको सो समूहले मोटरसाईकलमा सवार पौडेल र साखकर्मीसंग भएको धनमाल लुटपाट गर्ने क्रममा प्रतिकार गरेपछि उनीहरुको हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले घटनामा संलग्न भएको अभियोगमा ६ जनालाई पक्राउ समेत गरेको छ । पक्राउ परेका भक्तपुरका सुजन सैंजु, रुकेश कुसी, निरन मानन्धर, रविन मुसिया, किरण चुवाल र अनिल साखकर्मीलाई आइतबार सार्वजनिक गरेको छ । उनीहरुको साथबाट मृतक पौडेलको मोबाइलसमेत बरामद भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

ताप्लेजुङ । ताप्लेजुङस्थित प्रसिद्ध तीर्थस्थल पाथीभराको दर्शन आजदेखि खुला गरिएको छ । कोरोना भाइरस महामारीका कारण विगत पाँच महिनादेखि रोक

काठमाडौं । आश्विन सङ्क्रान्तिका दिन आज कालिगडले विश्वकर्माको पूजा आराधना गरी विश्वकर्मा दिवस मनाउँदैछन् । विभिन्न कलकारखानामा विश्वकर्मा भगवान्‌को बालुवाको

वीरगञ्ज । पर्साको पर्सागढी नगरपालिकामा कक्षा १२ को परीक्षामा सहभागी एक नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ परेका छन् । बुधबार भएको कक्षा

खोटाङ । चार महिनादेखि बन्द गरिएको त्रिधार्मिकधाम हलेसी मन्दिर सोमबारदेखि खुला गरिइएको छ । जिल्लामा कोभिड–१९ को सङ्क्रमणदर घट्दै गएको