छुरा प्रहार गरी दिनदहाडै युवकको हत्या

१७ भाद्र २०६९, आईतवार १९:३० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १७ भदौ । राजधानीको बागबजारमा पांचजनाको समूहबाट खुलेआम छुरा प्रहार भई घाइते बनेका एक युवाको मृत्यु भएको छ । सिनांमगल बस्ने कैलाली जिल्ला टिकापुर ९ घर भएका १८ बर्षीय चिरञ्जीवी राज रेग्मीको छुरा प्रहारबाट मृत्यु भएको हो।
रेग्मीलाई बागबजारको श्रेष्ठ टेलरिङ अगाडि पाँच जनाको अपरिचित समूहले छातीमा छुरा प्रहार गरेका थिए। गम्भीर घाइते भएका उनलाई मोडेल अस्पतालमा लगिएकोमा त्यहां उपचार हुन नसक्ने भएपछि थप उपचारको लागि शिक्षण अस्पताल लगिएकोमा उपचारकै क्रममा उनको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ।
यसैगरी चितवनको भरतपुर नगरपालिका ४ बस्ने २९ वर्षीय दुर्गा चौधरी पनि छुरा प्रहारबाट गम्भीर घाइते भएका छन्। शनिबार राति सोही ठाउँमा रहेको कुखुराको दाना फ्याक्ट्रीमा काम गर्ने २९ बर्षीय संजय चौधरीले टाउकोमा छुरा प्रहार गर्दा घाइते भएपछि उनको उपचार पुरानो मेडिकल कलेज भरतपुरमा भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट बच्न अनलाइन कक्षा चलाउन सूचना प्रविधि क्षेत्रको पूर्वाधार विकास गरिनुपर्नेमा जोड दिइएको छ । सुशील कोइराला मेमोरियल

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर

धनकुटा । धनकुटाको महालक्ष्मी नगरपालिकामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मोवाइल चार्ज गर्ने क्रममा विद्युत लाइनमा हाइभोल्टेज