विद्यार्थी नेता कुटिएको विरोधमा नेविसंघद्वारा चक्का जाम

१७ भाद्र २०६९, आईतवार १२:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १७ भदौ । नेपाल विद्यार्थी सङ्घले आफ्ना विद्यार्थी नेता सुदर्शन पोखरेल र शङ्कर गौतमलाई आक्रमण गरिएको विरोधमा आज चक्काजाम गरेको छ। अनेरास्ववियु (क्रान्तिकारी)का कार्यकर्ताद्वारा नेविसंघ आयुर्वेद क्याम्पस, त्रिवि कीर्तिपुर एकाइका अध्यक्ष सुदर्शन पोखरेल र पूर्वअध्यक्ष शङ्कर गौतमलाई कुटेका थिए।
उनीहरुलाई सख्त घाइते बनाएको विरोधमा काठमाडौँ उपत्यकाका क्याम्पसका ढोका अगाडि बिहान ९स्३० देखि १० बजेसम्म चक्काजाम गरिएको हो। यही भदौ १३ गते राति कुटपिटबाट घाइते भएका पोखरेल र गौतमको त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ। नेविसंका प्रवक्ता युपी लामिछानेले किटानी जाहेरी दिँदा समेत प्रहरीले दोषीलाई पक्राउ गरी कारबाही गर्न नसकेको र दोषीलाई सरकारले संरक्षण दिन खोजेको आरोप लगाए। उनले भने, शैक्षिक संस्थामा बाहुबलको प्रयोग गरी आतङ्क मच्चाएर अनेरास्ववियु (क्रान्तिकारी)ले शैक्षिक वातावरण बिथोल्न खोजेको छ, कुटपिटका घटना तत्काल नरोकिए नेविसं चुप लागेर बस्दैन। (रासस)

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरसविरुद्धको पहिलो मात्रा खोप लगाएकाहरुलाई आजदेखि दोस्रो मात्रा खोप दिन सुरु गरेको छ । पहिलो चरणमा

काठमाडौं- प्रत्येक वर्ष चैत्र शुक्ल अष्टमीका दिन मनाइने चैते दशैँ पर्व आज नेपालीले घर घरमा नवदुर्गा भगवतीको पूजा आराधना गरी

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकले कर्णाली प्रदेशमा फ्लोर क्रस गराउन भूमिका खेलेको आरोप लगाएर २० जना नेतालाई