जनशक्तिका विष्ट निष्काशित

१५ भाद्र २०६९, शुक्रबार १७:०० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १५ भदौ । पार्टी हितविपरीत गतिविधि गरेको आरोप लगाउंदै राष्ट्रिय जनशक्ति पार्टीले महामन्त्री केशरबहादुर विष्टलाई पदमुक्त गरेको छ । पार्टी अध्यक्ष सूर्यबहादुर थापाले विष्टलाई पदमुक्त गरेको पत्र पठाएको पार्टी प्रवक्ता किरण गिरीले जनाए । सो पार्टी सुत्रका अनुसार नेतृत्वले विष्टमाथि पार्टीका कार्यकर्ता भड्काएको आरोप लगाएको छ ।
पार्टीसंग असन्तुष्ट रहंदै आएका विष्ट पनि ६ महिनादेखि पार्टीका कार्यक्रममा सहभागी थिएनन् । ुपार्टीका कुनै पनि जिल्ला अधिवेशनमा उहाँ सहभागी हुनुभएन,ु प्रवक्ता गिरीले भने, ुबरु पार्टी छाडेर मलाई साथ दिनुपर्छ भनेर कार्यकर्ता भड्काउनतर्फ लाग्नुभएको रिपोर्टिङ छ ।ु शाहीकालमा कृषि तथा सहकारी मन्त्री रहेका विष्टमाथि पूर्वराजासँग साँठगाँठ गरेको आरोप समेत लगाइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार