सरकारले भ्रष्टाचारलाई संस्थागत गरेको छ : उपेन्द्र यादव

१५ भाद्र २०६९, शुक्रबार ०७:४० मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल/ रुपन्देही,  १५ भदौ । मधेसी जनअधिकार फोरम नेपालका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले वर्तमान सरकारले सत्ताको दुरपयोग गरि भ्रष्टचारलाई संस्थागत गरेको आरोप लगाएका छन् । फोरम नेपालकाका कार्यकर्तालाई प्रशिक्षण दिन भैरहवा आएका यादवले वर्तमान सरकारको कारण मुलुकमा राजनितिक असंवैधानिक भएको बताउंदै सरकारको १ बर्षे कार्यकाल पुर्णरुपमा असफल भएको बताए ।

अहिलेको सरकारले अध्यादेशले शासन गर्नु बेठिक भएको बताउंदै राजनीतिक सहमति कायम गरी चुनावमा जानु अहिलेको उत्तम विकल्प भएको बताए । प्रशिक्षणमा पार्टीको सैदान्तिक रणनीतिबारे जनाकारी गराउंदै भावी नेतृत्व तयार गर्नेबारे पनि बताइएको छ । दुई दिनसम्म चल्ने प्रशिक्षणमा रुपन्देही, कपिलवस्तु र दाङ जिल्लाका कार्यकर्ता सहभागी रहेका मधेसिजनअधिकार फोरम नेपाल रुपन्देहीका जिल्ला अध्यक्ष महेन्द्र यादवले बताए ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी एमाले(नेकपा)को केन्द्रीय कमिटी बैठक प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बस्दै छ। एमाले अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या