अवैध भीओआइपी संचालन गर्ने एक नेपालीका साथ तीन बंगाली पक्राउ

१४ भाद्र २०६९, बिहीबार २१:३५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १४ भदौ । अवैध रुपमा भिओआइपी संचालन गर्ने धादिङ जिल्ला कटुञ्जे–८ घर भएका २५ वर्षीय सबिन तामाङ र उनलाई अबैध भिओआइपी संचालनको लागि आवश्यक उपकरणहरु उपलब्ध गराइ अन्य प्राविधिक सहयोगसमेत उपलब्ध गराउने सहयोग गर्ने बंगलादेशी नागरिकहरुलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । मनमैंजु गाबिस–८ शान्तिटोलस्थित शंखनारायण महर्जनको घरमा डेरा लिई बसेका सविनले राहदानी नम्बर एसी ०८६०७४३ बाहक नुरुल आलम र राहदानी नम्बर एसी ३९६२३७६ बाहक मोहम्मद माझारुल इस्लाम समेत तीन जनाको सहयोगमा उक्त अवैध धन्दा संचलन गर्दैआएका थिए । उनीहरुलाई केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोबाट खटिएको प्रहरी टोलीले बुधबार पक्राउ गरेको हो ।
तमाङले अवैध भिओआइपी संचालनको लागि प्रयोग गरेका सिमकार्डहरु ३८ थान, जीओआइपी ८ पोर्ट भएको डिभाइसहरु ३ थान लगायतका विभित्र प्रकारका उपकरणहरु प्रहरीले बरामद गरेको छ भने पक्राउ अभियुक्तहरुमाथि आवश्यक अनुसन्धान तथा कारवाही सुरु गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भादगाउँ । सांस्कृतिक एवं ऐतिहासिक महत्वको भक्तपुरको प्रसिद्ध बिस्का (बिस्केट) जात्रा आजबाट शुरु हुँदैछ । यो जात्रासँगै भक्तपुर नौ दिन

भक्तपुर । बिस्केट जात्रा नजिक आएपछि भक्तपुर नगरपालिकाले घरघरमा पुगेर स्थानीयवासीलाई स्यानिटाइजर, साबुन र मास्क वितरण शुरु गरेको छ ।

काठमाडौं । गृह–मन्त्रालयले ८ जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी सहित २६ जना सहसचिव र उपसचिवहरुको सरुवा गरेको छ । बिहीबार बसेको

कोभिड–१९ महामारीका कारण शिथिल बनेको मुलुकको पर्यटनलाई चलायमान बनाउन नेपाल र कतारबीच पर्यटन प्रवद्र्धनका लागि सहकार्य हुने भएको छ ।