‘पल्लव साहित्य प्रतिष्ठान’ को स्रष्टा सम्मान तथा कृति विमोचन कार्यक्रम सम्मपन्न

१३ भाद्र २०६९, बुधबार १९:४६ मा प्रकाशित

चितवन । नारायणगढको लायन्सचोक स्थित लायन्स भवन सभाकक्षमा ‘पल्लव साहित्य प्रतिष्ठान’को स्रष्टा सम्मान, पुरस्कार हस्तान्त्रण कृति विमोचन तथा साहित्यिक गोष्ठी कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका प्राज्ञ सदस्य श्री बुँद रानाज्यूको प्रमुख आतिथ्यता एवम् ‘पल्लव साहित्य प्रतिष्ठान’का विशिष्ट सदस्य एवम् लामिछाने बन्धु सेवा समाजका केन्दिय अध्यक्ष श्री तिलकेश्वर लामिछानेको सभापतित्वमा संस्थाका संस्थापक अध्यक्ष श्री ऋषिप्रसाद लामिछाने गोर्खसाइलो स्वयम्ले नै सञ्चालन गर्नु भएको अति शिष्ट र सभ्य एवम् मनोरम उत्साहपूर्ण कार्यक्रमका बिच वरिष्ठ व्याकरण-भाषाविद्, छन्दमार्गी कवि एवम् साहित्यकार श्री डा. टङ्कप्रसाद न्यौपाने -धरान नगरपालिका-१४, विजयपुर, सुनसरी) ज्यूलाई ‘दुल्लभ लामिछाने स्मृति पुरस्कार’ नगद रू. ५,१११।- सहित पल्लव राष्ट्रिय साहित्य सम्मान-२०६९ द्वारा विभूषित गरियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गैरआवासीय नेपाली संघ भाषा, साहित्य, संस्कृति तथा सम्पदा समितिको साप्ताहिक कार्यक्रम प्रवासी प्रवाहको चवालिसौ शृङ्खलामा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति गंगाप्रसाद

वाग्मती प्रदेशको राजधानी हेटौँडाबाट साहित्य सङ्गम मकवानपुरले यस वर्ष प्रदान गर्ने साहित्य क्षेत्रमा क्रियाशील २० जनालाई विभिन्न सम्मान तथा पुरस्कारको

काठमाडौँ । साहित्यकार विन्दु अधिकारी ढकाल नवीनतम् कथासङ्ग्रह मावली दिदी लिएर आउनुभएको छ । ढकालको दोस्रो कृतिको रूपमा आएको पहिलो

जिन्दगीको परीक्षार्थीलाई मूल ग्रन्थ बेच्दैन सन्दर्भ पुस्तक पनि बेच्दैन केवल गेसपेपर बेच्छ आजको बजार । विद्रोह चेत बोकेर कविता लेख्ने