एमाओवादी ‘नायक’बाट ‘जोकर’ बनेको बादलको दाबी

१३ भाद्र २०६९, बुधबार १९:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १३ भदौ । कुनैबेला नायक कहलिएको एमाओवादी यतिबेला जनताको नजरमा जोकर सावित भएको माओवादीका महासचिव रामबहादुर थापा ‘वादल’ले बताएका छन् । नेकपा माओवादीमा प्रवेश गर्ने युवाहरुलाई स्वागत तथा पार्टी सदस्यता प्रदान गर्न बुधबार राजधानीमा आयोजित कार्यक्रममा नेता बादलले पञ्च, कांग्रेस र एमालेले गर्न नसकेको राष्ट्रघाती काम बाबुराम भट्टराईको सरकारले फटाफट र सजिलैसंग गरिरहेको आरोप पनि लगाए । सरकारप्रति निकै आक्रोशित देखिएका नेता वादलले एमाओवादी नेतृत्वको सरकारमा जनताको घृणा रहेको उल्लेख गर्दै भने, ‘ भट्टराई सरकारले राष्ट्रघाती बिप्पा सम्झौता गर्‍यो, नदीनाला, विमानस्थल, संवेदनशील ठाउँ पनि बेचेको छ ।’
उनले थपे, ‘पहिले नायकको रुपमा हेरिएको एमाओवादीलाई अहिले जोकरका रुपमा लिने गरिएको छ ।’ यस सरकारले जनतालाई अपमान गर्ने दुष्कर्म गरेको बताउंदै उनले जनताले रक्षक ठानेको एमाओवादी पतन भएको दाबी गर्दै भने, ‘नयाँ माओवादीको जन्म पनि यसैको कारण भएको हो ।’

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोभिड–१९ को महामारीबीच वर्ष २०७७ मा विकास निर्माणका काममा थप सफलता हासिल गराएर सरकारले

काठमाडौं । आज विक्रम संवत् २०७८ साल वैशाख १ गते नयाँ वर्षको पहिलो दिन नेपालभर एकापसमा शुभकामना आदानप्रदान गरी हर्षोल्लास

काठमाडौं । भारत भ्रमणमा रहेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले नयाँ वर्ष २०७८ को शुभकामना सन्देश दिएका छन् । शुभकामना सन्देशमा पूर्व

काठमाडौँ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयलले देशभर दैनिक ११ हजारसम्म कोरोना भाइरस संक्रमित पुग्‍नसक्ने प्रक्षेपण गरेको छ ।मंगलबार स्वास्थ्य पत्रकारहरुसँगको