योनी कसिलो बनाउने क्रिम छिट्टै बजारमा

१३ भाद्र २०६९, बुधबार १७:४३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १३ भदौ । मुम्बईस्थित एक भारतीय कम्पनीले महिलाको खुकुलो योनीलाई कसिलो बनाउने क्रिम बजारमा ल्याउन लागेको सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् । ‘एटिन अगेन’ उत्पादन गर्ने मुम्बईको कम्पनी ‘अल्ट्राटेक’ले भारतमा पहिलोपल्ट यस्तो क्रिम उपलब्ध गर्न लागेको बताइएको छ ।
‘एटिन अगेन’ क्रिम योनी कसिलो बनाउने पहिलो क्रिम भएको कम्पनीको दाबी छ । कम्पनीले क्रिम प्रयोगपछि खुकुलो योनी भएका महिलाले फेरि कौमार्यको अनुभूति गर्ने कम्पनीले प्रकाशमा ल्याएको विज्ञापनमा उल्लेख गरिएको छ।
अल्ट्राटेकका मालिक ऋषि भाटियाका अनुसार क्रिमको मूल्य दुई हजार पाँच सय भारतीय रुपैया पर्छ। सुनको भस्म, एलोभेरा, बदाम र अनाजजस्ता पदार्थबाट क्रिम बनाइएको उनले बताए। उनले क्रिमको क्लिनिकल टेस्टसमेत भइसकेको बताए। उनको भनाइमा क्रिम अनौठो क्रान्तिकारी उत्पादन हो। यसले महिलाको आत्मविश्वास बलियो बनाउने र आत्मसम्मान वृद्धि गर्ने उनले बताए। महिलाको सशक्तीकरण गर्नु क्रिमको लक्ष्य भएको भाटियाले बताए। क्रिमले महिलालाई कुमारी बनाउने दाबी गरेको नभएर कुमारित्वको अनुभूति गराउने मात्र भएको उनको भनाइ छ।

 

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वोगोटा । दक्षिण पश्चिमी कोलम्बियाको एउटा कारगारमा दंगा सुरु भएपछि आगलागी हुँदा ४९ जना कैदी मारिएका छन् । अरु ३०

किभ । रुसले गरेको क्षेप्यास्त्र आक्रमणमा परी युक्रेनको पोल्तावा सहरस्थित औद्योगिक क्षेत्रमा कम्तीमा १८ जनाको मृत्यु भएको छ । क्रेमेन्चुक

मस्को । अमेरिकी राष्ट्रपति जो बाइडेन र उनकी पत्नी र छोरीलाई रुस भ्रमणमा प्रतिबन्ध लगाइएको छ । मस्कोले अन्य २३

कोलम्बो । आर्थिक संकटमा फसेको श्रीलंकाले अत्यावश्यक सेवाहरू बाहेक अन्य सेवामा इन्धन बिक्रीमा दुई साताका लागि रोक लगाएको छ  । तेल

आजको प्रमुख समाचार