बारामा तराई मुक्ति टाइगर्स

१२ भाद्र २०६९, मंगलवार ०६:५९ मा प्रकाशित

बारा, १२ भदौ । तराईमा भूमिगत शैलीमा काम गर्दै आएको तराई मधेश मुक्ति टाईगर्स जनतान्त्रिकले वीरेन्द्रप्रसाद यादवको अध्यक्षतमा १७ सदस्यीय बारा जिल्ला समिति बिस्तार गरेको छ । केन्द्रिय कार्यवाहक अध्यक्ष एवं केन्द्रिय संगठन बिभाग प्रमुख मंगल पाण्डे, केन्द्रिय कोषाध्यक्ष महावीरप्रसाद यादव, केन्द्रिय सदस्य रमेश कुर्मी र अनवर खानको विशेष उपस्थितिमा सोमबार बारा समिति विस्तार गरिएको हो । विस्तारित समितिको उपाध्यक्षमा लहवर कुशवहा, सचिवमा जयप्रकाश साह, सहसचिव होरिल राउत कुर्मी र कोषाध्यक्षमा गणेश राउत कुर्मी रहेका छन् । भने सदस्यहरुमा रामनाथ यादव, रामाकान्त ठाकुर, गणेश यादव, श्रीराउत कुर्मी लगायत रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । भारतले नेपाललाई १.७ लाख टन युरिया र डायमोनियम फोस्फेट (डीएपी) मल सहयोग गर्ने भएको छ । टाइम्स अफ

यातायात व्यवस्था विभागले जेठ ४ गतेबाट लागू हुने गरी सार्वजनिक यातायातको भाडा वृद्धि गरेको छ। विभागले मङ्गलबार सूचना जारी गर्दै

नेपालमा ४७ लाख मानिसमा उच्च रक्तचापको समस्या रहेको अनुमान छ । विश्व उच्च रक्तचाप दिवसका अवसरमा स्वास्थ्य सेवा विभागले यहाँ

बलेवा । बागलुङको बडिगाड गाउँपालिका–१ का ५३० घरमा एउटै आयोजनाको भर परेर पानी खानुपर्छ । त्यो पनि १२ किमी परको

आजको प्रमुख समाचार