चिकनको चर्चा सुन्नेबित्तिकै आयो होश

१ मंसिर २०७७, सोमबार १०:४८ मा प्रकाशित

खाना तपाईंलाई मनपर्ने छ भने मुखबाट पानी आउनु स्वभाविक नै हो । तर खानाले कोमामा भएका मानिस नै जागेको कुरा त सायदै सुन्नुभएको होला । तर वास्तवमा नै एउटा यस्तै घटना घटित भएको छ । ताइवानमा । त्यहाँ मनपर्ने खानाको कुरा गर्नाले युवक कोमाबाट बाहिर निस्किएका छन् ।

६२ दिनसम्म कोमामा रहने १८ वर्षका चियू आश्चर्यजनक तरिकाले कोमाबाट बाहिर निस्किएका छन् । ताइवान न्यूजले बताए अनुसार ताइवानको सिन्चू काउन्टीमा बस्ने १८ वर्षे चियूको यसवर्षको जुलाईमा स्कुटर दुर्घटना भएको थियो । उक्त सडक दुर्घटनामा उनको शरीरको भित्री अंगमा गम्भीर चोट लागेको थियो ।

उनलाई अस्पताल पुर्याउँदा उनको कोमा इन्डेक्स तीन थियो । तोन एन जनरल हस्पिटलको आइसीयूका निर्देशक सेय सुङ सिनले उनलाई निकै नाजुक अवस्थामा अस्पताल ल्याइएको जानकारी दिए । डाक्टरले उनको तत्काल शल्यक्रिया गरे उनको स्वास्थ्यलाई स्थिर पार्न सके तर उनी गहिरो कोमामा गए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अफ्रिकी मुलुक मालीको स्वास्थ्य मन्त्रालयले आफ्नो देशकी एक जना २५ वर्षीया महिलाले एकै पटकमा नौ जना बच्चालाई जन्म दिएको बताएको

घानाकी अभिनेत्री एक अभिनेत्रीले आफ्नो छोरासँगको न्युड तस्विर सार्वजनिक गरेको भन्दै अदालतले ९० दिनको जेल सजाय सुनाएको छ । सन्

कोरोना भाइरसको प्रकोपसँग लोकप्रिय बनेको भर्चुअल मिटिङले बेलाबेलामा धेरैलाई हैरान बनाउने गरेको छ । विशेष गरेर मिटिङमा देखिने क्रियाकलाप विवादित

अष्ट्रेलियाका दुई जुम्ल्याहा दिदीबहिनी एना र लुसी हरेक क्रियाकलाप एकैसाथ गर्ने गर्दछन् । उनीहरु बीच दुई ज्यान एक प्राण भने