फेसबुक सञ्जालमार्फत सेक्स टुरिजम इभेन्ट गर्ने पक्राउ

११ भाद्र २०६९, सोमबार २०:४८ मा प्रकाशित


काठमाडौं, ११ भदौ । अन्तर्राष्ट्रिय सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत ठगी तथा सेक्स टुरिजम इभेन्ट गर्न खोज्ने मोरङ जिल्ला हनुमानमन्दिर टोल–६ विराटनगर स्थायी ठेगाना भई हाल काठमाडौं महानगरपालिका–६ कुमारीगाल नयाँबस्ती बस्ने ४० वर्षीय किर्तन पोखरेललाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।
अभियुक्त पोखरलले क्रिशी क्रिशको नामबाट बुंगा बुंगा इभेन्ट सिर्जना गरी सोमार्फत बुंगा बुंगा नामक पार्टी आयोजना गर्ने, पार्टीमा ११ देखि १७ बर्ष उमेरका किशोरीहरु समाबेश गरी निजहरुबाट मनोरञ्जन लिन सकिने र उक्त पार्टीमा सहभागी हुन चाहने ब्यक्तिहरुका लागि २ हजार युरो खर्च लाग्ने भत्रे सूचना प्रवाह गरेको देखिएको र सो इभेन्टमा केही फेसबुक प्रयोगकर्ताहरुले लाइक गरेको पाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।
पोखरेलले २० भन्दा बढि इमेल ठेगानाहरुको प्रयोग गरी इन्टरनेट सुविधाको दुरुपयोग गर्दै फेसबुकमा फ्रेक इभेन्ट राखी रकम उठाई अन्तर्राष्ट्रिय संगठित अपराध गर्न सक्ने तथा फेसबुकमा बनाएको इभेन्टबाट अन्तर्राष्ट्रिय रुपमा निज सेक्स टुरिजम गर्ने कार्यमा संलग्न रहेको र आर्थिक लाभका लागि निजले प्रयोग गरेका इमेल ठेगानाहरु मार्फत नग्न तस्विरहरु आदानप्रदान गर्ने गरेको आधारमा भदौ ८ गते केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोले पोखरेललाई पक्राउ गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रले स्थायी कमिटी बैठक बोलाएको छ । सोमबार दिउँसो १ बजे बैठक बोलाइएको छ । समसायिक राजनीतिक

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राष्ट्रियसभा सदस्यबाट पदमुक्त भएका नेकपा एमालेका नेता रामबहादुर थापा बादललाई गृहमन्त्रीमै पुनः नियुक्ति गर्ने

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार