छात्रावासमा छात्राद्वारा आत्महत्या

११ भाद्र २०६९, सोमबार ०९:५३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ११ भदौ । पाल्पा तानसेनस्थित न्यु होराइजन उच्च माविको छात्रावासमा एक छात्राले आत्महत्या गरेकी समाचार प्राप्त भएको छ । स्याङ्जाको सटुका घर भई कक्षा ८ मा पढ्ने १३ वर्षीया छात्रा सदीक्षा पाण्डेयले गत शनिबार साँझ आत्महत्या गरेकी जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जानकारी गराएको हो । तानसेन ११, काजीपौवास्थित छात्रावासको कोठामा पासो लगाएको अवस्थामा पाण्डे भेटिएकी थिइन् ।
प्रहरीका अनुसार साँझपख उनीसमेत अन्य साथीले टेलिभिजनमा फिल्म हेरेको र एकाएक कोठामा पसेर आत्महत्या गरेको प्रारम्भिक अनुसन्धानमा देखिएको छ । छात्राबासको तेस्रो तलामा उनले आत्महत्या गरेकी थिइन् ।साथीहरूसँग छुट्टएिको ५ मिनेटमै उनले आत्महत्या गरिसकेको अवस्था प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट देखिएको प्रहरी निरीक्षक पुरुषोत्तमप्रसाद पाण्डेले बताए ।
छात्राका बाबुआमा रोजगारका लागि तेस्रो मुलुक कुबेत गएका छन् । अभिभावकबाट टाढा हुनुपर्दाको पीडाका साथै अन्य बेला पनि उनी एकान्तमा बस्ने, सबैसँग राम्रो नबोल्नेजस्ता कारण प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट देखिएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ ।नेपाली कांग्रेसको १४औं महाधिवेशनअन्तर्गत अहिले विभिन्न जिल्लामा पालिका तहको अधिवेशन जारी छ । शनिबारदेखि ५४ जिल्लामा पालिका तहको अधिवेशन

काठमाडौं । जसपा नेता डा. बाबुराम भट्टराईले पाँच ‘स’को सपना देखेर एकीकृत माओवादी त्यागेको ६  वर्ष पूरा भएको छ । संविधान

काठमाडौं । यदि संसद् सचिवालयमा कार्यरत एक महिलासँग अन्तरंग सम्बन्ध जोडिएको घटना सार्वजनिक नभएको कृष्णबहादुर महराले अहिले माओवादी केन्द्रमा ठूलै

काठमाडौं ।सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकमा मन्त्रिपरिषद् विस्तारका लागि नयाँ मन्त्री नियुक्त गर्नुअघि राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेशबारे निर्णय गर्नुपर्ने सहमति भएको छ ।