एक वर्षमा प्रधानमन्त्रीले सिंहदरबार भत्तामा फोटो मात्र झुण्ड्यायो : एमाले

११ भाद्र २०६९, सोमबार ०६:४२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ११ भदौ । नेकपा एमालेले प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको सरकार इतिहासकै भ्रष्ट भएको निश्कर्ष निकाल्दै यो सरकार सत्ता कब्जाको बाटोमा लागेको आरोप लगाएको छ । सरकारले आफ्नो एक वर्षको यात्रामा प्रधानमन्त्रीले सिंहदरबारको भित्तामा आफ्नो एक थान फोटो झुण्ड्याउने कामबाहेक अरु केही गर्न नसकेको एमालेले जनाएको छ । पार्टी कार्यालय मदननगर बल्खुमा आइतबार आयोजना गरिएको पत्रकार सम्मेलनमा एमालेका नेताहरुले भट्टराई सरकारले देश र जनताको हित गर्ने एउटै पनि काम गर्न नसकेको उल्लेख गर्दै प्रधानमन्त्रीले राष्ट्रियता अहिले इतिहासकै कमजोर अवस्थामा पुर्याएको ठहर एमालेले गर्यो ।

पत्रकार सम्मेलनमा बोल्नुहुंदै एमाले अध्यक्ष झलनाथ खनालले प्रधानमन्त्री हुंदा भट्टराईले ल्याउनुभएका मितव्ययिता र सुशासनका चर्का नारा फगत नारामा सिमीत भएको बताउनुभयो । यही सरकारका कारण संविधानसभा विघटन भएको, शान्तिप्रक्रिया अलपत्र परेको, राजनीतिक दलहरुमा द्वन्द्व र ध्रुवीकरणको अवस्था निम्तिएको र मुलुक कुशासनको चपेटामा फसेको विवरण एमालेले प्रस्तुत गरेको थियो । सरकारले एक वर्षको अवधिमा जनताको हितविपरित कदम चालेकोले यो सरकार नहटेसम्म राष्ट्रिय राजनीति सहमतिको बाटोमा फर्कन नसक्ने धारणा एमालेले सार्वजनिक गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रले स्थायी कमिटी बैठक बोलाएको छ । सोमबार दिउँसो १ बजे बैठक बोलाइएको छ । समसायिक राजनीतिक

नेकपा (माओवादी केन्द्र) का स्थायी समिति सदस्य देवेन्द्र पौडेलले निकट भविष्यमै नेकपा (एमाले) माधवकुमार नेपाल पक्षसँग पार्टी एकता हुन सक्ने

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर