श्रीमती मारेर रातारात जलाइयो

१० भाद्र २०६९, आईतवार १८:०५ मा प्रकाशित

पर्सा, १० भदौ । आफ्नै पत्नी तथा बुहारीलाई कुटपिट गरी हत्या गर्ने दुई पुरुषलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पर्सा जगन्नाथपुर–५ स्थित सुदपुर बस्ने २० बर्षीया उन्तिमा देवी महतोलाई गत ६ गते राति उनकै श्रीमान रामेश्वर महतो लोनिया र ससुरा सिताराम महतोले कुटपिट गरी हत्या गरेका थिए । हत्या गरेर घरदेखि १ कि.मि. टाढा उत्तरमा पर्ने भलुवाई नदीको किनारमा सोही राती बाबुछोरा मिलेर उन्तिमाको लाससमेत जलाएको प्रहरी अनुसन्धानमा खुलेको छ । सोसम्बन्धी जानकारी पाउनेवित्तिकै जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट अनुसन्धान टोली खटिएको थियो भने टोलीले घटनास्थलमा लास जलाएको प्रमाणित हुने खरानी तथा कोइला, कानमा लगाउने सुनको टप १ थान, घाँटीमा लगाउने मालाको दाना ५ वटा, हातको जलेको टुक्रा र जलेको जुटको टुक्राहरु फेलापारेको थियो । अभियुक्तहरुको घर तलासी गर्दा टिनको ड्रममा लुकाई राखेको अवस्थामा अंदाजी ५५ के.जी. लागू औषध गाँजा समेत प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ ।चितवनमा कोरोना सङ्क्रमणको ग्राफ ओरालो लाग्दै गएको भए पनि जोखिम भने कायमै रहेको छ । चितवनमा सक्रिय कोरोना संक्रमितको

काठमाडौं । नेपालको परराष्ट्रमन्त्रीमा डा नारायण खड्का नियुक्त हुनुभएकामा भारतका बाह्य मामिलामन्त्री एस जयशङ्करले उनीप्रति बधाई ज्ञापन गरेका छन् ।

काठमाडौँ । दिवङ्गत पितृका नाममा प्रत्येक वर्ष आश्विन कृष्ण पक्षमा गरिने सोह्र श्राद्धका लागि आवश्यक पर्ने अपराह्नकालको समय निर्धारण गरिएको

काठमाडौं। सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले परराष्ट्रमन्त्रीमा डा. नारायण खड्कालाई नियुक्त गर्ने सहमति भएको छ । मंगलबार साँझ प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको