रिले अनसन जारी, पोखरेली आफैंले बिमानस्थल निर्माण थाल्ने

१० भाद्र २०६९, आईतवार १२:३३ मा प्रकाशित

पोखरा, १० भदौ । अन्तर्राष्टिय क्षेत्रीय विमानस्थाल निर्माणका लागि दबावस्वरुप आज आइतबार पनि रिले अनसन जारी रहेको छ । आज राजनीतिक दलका नेता तथा कार्यकर्ता रिले अनसनमा बस्ने भएका छन् भने विमानस्थल निर्माण सरोकार समितिले पोखरा विमानस्थल अगाडि धर्ना दिईरहेका छन् । अनसनको समय लम्बिदै जाँदा राजनीतिक चासो पनि बढेको छ ।
यसैबीच, विमानस्थल निर्माणका लागि आफुले राखेको मागप्रति सरकार उदासिन भएको भन्दै पोखरेलीहरुले सांकेतिक रुपमा निर्माणको काम आफैं थाल्ने भएका छन् । पोखरा विमानस्थल निर्माणको कार्य तत्काल थाल्न चरणवद्ध आन्दोलनमा उत्रिएका उनीहरुले सांकेतिक रुपमा विमानस्थल निर्माणको काम थाल्ने भएका हुन् । ३८ बर्षअघिको परियोजनाको ठेक्का स्वीकृत गर्ने अन्तिम समयमा केन्द्रबाट अवरोध गर्न खोजिएको भन्दै पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल निर्माण सरोकार समिति गठनगरी आन्दोलनमा उत्रिएका पोखरेलीले आगामी बुधबार (भदौ १३) कुटो, कोदालो, गैची, बेल्चासहित प्रस्तावित विमानस्थलको जग्गामा संकेतिक रुपमा विमानस्थल निर्माण कार्य थाल्ने समितिले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अघिल्लो स्थानीय तह निर्वाचनमा नेकपा एमालेले धनकुटामा ‘क्लिन स्वीप’ गरेको थियो । तीन नगरपालिकासहित ७ पालिका रहेको धनकुटामा

काठमाडौं । स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणना भइरहँदा हालसम्म तीन दलले एक सयभन्दा बढी पालिकाको प्रमुख तथा अध्यक्ष आफ्नो पोल्टामा पार्न

रुपन्देही । स्थानीय तह निर्वाचनको मत परिणाम धमाधम आइरहेको छ । यसै क्रममा लुम्बिनीका १०९ मध्ये ८१ स्थानीय तहको नतिजा

ललितपुर । ललितपुर महानगरपालिकमा हालसम्म नौ वटा वडाको मतगणना हुँदा पाँच वडाको वडाध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन् ।