मोजमस्तीले लियो विदेशमै ज्यान

८ भाद्र २०६९, शुक्रबार १४:४४ मा प्रकाशित

 काठमाडौं, ८ भाद्र । रोजगारीका लागि विदेशिएका नेपालीले परदेशमा विभिन्न घटनामा परेर ज्यान गुमाएका समाचार हामी बेलाबेलामा सुन्ने गर्छौं । यसैक्रममा क्वालालम्पुरमा एक नेपालीको ज्यान गएको समाचार प्राप्त भएको छ । तर, कुनै दुर्घटनामा परेर नभई ‘आनन्दको सागर’मा पौडने दुष्प्रयासका कारण उनको ज्यान गएकोले यो समाचारको विषय बन्न पुगेको छ । केही दिन ढिलोगरी प्राप्त समाचारअनुसार करिब तीन साताअघि जोहोरबारुको नुसाजयास्थित एक होटलमा आफ्नी भियतनामी प्रेमिकासित मस्ती गर्दागर्दै हरिबहादुर नेपाली नामका नेपाली युवाले ज्यान गुमाएका छन् । आफुभन्दा करिब १५ बर्षले कान्छी २४ बर्षिय भियतनामी प्रेमिका लिएर त्यहाँको बजेट होटलमा पुगेका हरिबहादुरको राति होटलमै मृत्यु भएको बताइएको छ । स्थानीय दैनिक पत्रिका ‘हरियान मेट्रो’मा यही अगष्ट पहिलो अंकमा प्रकासित समाचारअनुसार यौनउत्तेजक औषधी सेवनपछि अत्याधिक सम्भोग गर्दागर्दै उनको मृत्यु भएको हो । दिउंसो करिब चार बजे होटल प्रवेश गरेका हरिको जोडी चरम आनन्द लिनखोज्दा आफ्नै ज्यानै गुम्नेगरी राती ११ बजेसम्म कोठाको कोठै थिए । राती करिब ११ बजेतिर ब्वाईफ्रेण्डको होस हवास उडेपछि सुतेको होला भन्ने सोचेर सुतीरहेकी प्रेमीका पछि उनलाई बोलाउने र उठाउने प्रयास गर्दा नउठेपछि होटल व्यवस्थापनकहां खबर गर्न पुगेको प्रहरीसंग ती युवतीले बताइन् । मृत्युपछि जाँच–बुझ गर्दा हरि मृत अवस्थामा भेटिएको स्रोतलाई उदृत गर्दै पत्रिकाले उल्लेख गरेको छ । अत्याधिक उत्तेजक औषधी सेवनपछि यौनसम्पर्कका कारण हरिकी प्रेमीका पनि चल्नै नसक्ने अवस्थामा थिइन् । यौनक्रिडाका कारण आफ्नो शरिर दुखेकाले बेलैमा होटल व्यवस्थापनमा खबर गर्न नसकेको उनले बताएकी थिइन् । घटनाको प्रारम्भिक अनुसन्धानअनुसार सो कोठामा प्रयोग गरिसकेका दुई बोत्तल यौन उत्तेजक औषधी र एक क्यान बियरको बोत्तल थियो । लत्ताकपडाहरु छरिएका अवस्थामा थिए । घटनापछि मृतक हरिको शवलाई पोष्टमार्टमका लागि अस्पतालमा राखिएको र प्रेमीकालाई भने अनुसन्धानका क्रममा नियन्त्रणमा लिइएको उल्लेख गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ ।चितवनमा कोरोना सङ्क्रमणको ग्राफ ओरालो लाग्दै गएको भए पनि जोखिम भने कायमै रहेको छ । चितवनमा सक्रिय कोरोना संक्रमितको

काठमाडौं । नेपालको परराष्ट्रमन्त्रीमा डा नारायण खड्का नियुक्त हुनुभएकामा भारतका बाह्य मामिलामन्त्री एस जयशङ्करले उनीप्रति बधाई ज्ञापन गरेका छन् ।

काठमाडौँ । दिवङ्गत पितृका नाममा प्रत्येक वर्ष आश्विन कृष्ण पक्षमा गरिने सोह्र श्राद्धका लागि आवश्यक पर्ने अपराह्नकालको समय निर्धारण गरिएको

काठमाडौं। सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले परराष्ट्रमन्त्रीमा डा. नारायण खड्कालाई नियुक्त गर्ने सहमति भएको छ । मंगलबार साँझ प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको