उपत्याकामा विशेष सुरक्षा योजना सुरु

६ भाद्र २०६९, बुधबार १४:१७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ भदौ । काठमाडौ उपत्यकाको सुरक्षा व्यवस्था बलियो बनाउन भन्दै प्रहरीले विशेष सुरक्षा योजना लागू गरेको छ । महानगरीय प्रहरी परिसरले हिजो साझबाट यो योजना लागू गरी काम सरु भगरेको छ । योजना लागू भएपछि मंगलवाररातीमात्रै विभिन्न ठाउँबाट ९२ जना शंकास्पद व्यक्तिलाई नियन्त्रणमा लिईएको महानगरीय प्रहरी परिसरका प्रवक्ता डिएसपी धिरजप्रताप सिंहले बताए ।
विशेष सुरक्षा योजना अन्तर्गत गुण्डागर्दी, लुटपाट, चोरी डकैती र लागूऔषध नियन्त्रण, ठगी तथा कालोबजारी, उपभोग्य बस्तुको कृत्रिम अभाव लगायतमा केन्द्रित भई शंकास्पद व्यक्ति र ठाउँमा खानतलासी तथा छापा मार्ने काम भएको उनको भनाई थियो ।
यस्तै आपराधिक गतिविधि हुनसक्ने अति संवेदनशील ठाउँमा विशेष निगरानी राखी त्यस्ता काममा संलग्न र शंकास्पद व्यक्ति वा समूहलाई पक्राउ गरिनेछ । योजना एक महिना सम्म लागू हुनेछ । डिएसपी सिंहका अनुसार योजना सञ्चालनका लागि प्रहरी पोशाक सहितका २ हजार ४ सय ७० जना र २ सय जना सादा पोशाकका प्रहरी खटाईएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

खोटाङ । जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका–५ चिसापानीका ३७ वर्षीय विज्ञान कोइरालालाई बेपत्ता भएको १९ वर्षपछि घर फर्काइएको छ । नेपालगञ्जमा भेटिनुभएका विज्ञानलाई

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले सरकारको नेतृत्व गर्नेहरु राष्ट्रिय हित विपरीतका गतिविधिमा लागेको आरोप लगाएका छन्

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष महन्थ ठाकुरलगायतका नेताहरुबीच छलफल भएको छ । प्रधानमन्त्री निवास

काठमाडौं । सत्ता समीकरणबारे नेपाली कांग्रेस र माओवादी केन्द्रसँग वार्ता चलिरहेका बेला जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) का अध्यक्ष महन्थ ठाकुरले