अल नेपाल वेटल अफ द व्याण्डुको अडिसन पोखराबाट सुरु

५ भाद्र २०६९, मंगलवार १९:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ भदौ । ओडेसी ओराष्ट्रिजियमको अयोजनामा अलनेपाल वेटल अफ द व्याण्डुको अडिसन पोखराबाट सुरु हुने भएको छ । प्रतिस्पर्धामा सहभागी व्याण्डले तिन विद्या रक पङक र मेटल प्रस्तुतगर्नुपर्ने कार्यक्रम संयोजक विजय गौचनले मंगलबार पत्रकार भेटघाट कार्यक्रमको अयोजनागरि जानकारी दिएका हुन् । आगामी असोज २० अक्टुवर ६ देखी पोखरास्थित बसुन्धरापार्कमा यसको अडिसन सुरु हुने भएको छ । साथै अडिसनमा अस्टेलियाबाट फोर डेथ ईनफाईव सेकेण्डु व्याण्ड पनि आउने गौचनले जानकारी दिए । त्यसैगरी काठमाडौ धरानदमक वुटवल हेटौडा र नारायणगढ सहरमा पनि अडिसन लिईने संयोजक गौचनले जनाए । प्रतिस्पर्धामा सहभागी हुन ५ हजार शुल्क लाग्ने रदर्शकहरुलाई १ सय ५० प्रवेश शुल्क लाग्ने आयोजकले जनाएको छ । प्रतियोगितामा १४विधामा सहभागिहरु पुरस्कृत हुने भएका छन् । जसमावेस्ट मेटल अफ द व्याण्ड वेस्ट रक व्याण्ड वेस्ट पङक व्याण्ड वेस्ट मेटल व्याण्ड टप दव्याण्ड एल्बम कलेक्सन वेस्ट गितारिस्ट वेस्ट वेसिस्ट वेस्ट ड्रमर वेस्ट भोकलिस्ट वेस्टप्रर्फमेन्स व्याण्ड वेस्ट िसंगिङ वेस्ट कम्पोजिङ फस्ट रनर अप वेटल अफ द व्याण्ड रसेकेण्ड रनर अप द व्याण्ड रहेको रहेका छन् ।
सहभागिहरुले जकसन डट कमबाट फाराम लिई दर्तागर्न सकिने आयोजकले जनाएको छ । उक्त प्रतियोगिता सम्पन्न गर्न करिब २० लाख खर्च लाग्नेआयोजकको अनुमान रहेको छ । प्रतियोगितामा सहभागिहरुले ४९ प्रतिशत अंक भोटिङबाट र५१ प्रतिशत अंक निर्णायकहरुबाट प्राप्त गर्ने छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पूर्वकप्तान पारस खड्काले अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिनुभएको छ । खड्काले आज सामाजिक सञ्जालमा लेख्दै अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिएको

काठमाडौं । सहिद स्मारक ए डिभिजन लिग फुटबल प्रतियोगिता कात्तिक २९ गतेबाट सुरु हुने भएको छ । अखिल नेपाल फुटबल

अष्ट्रेलियाकी ओलम्पिक कास्य र रजत पदक विजेता जेसी फक्स टोकियो आलम्पिक्स २०२० मा पनि कास्य पदक जितिसकेकी छन् । तर,

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन ४० पदकसहित शीर्ष स्थानमा उक्लेको छ । जापान र अमेरिकालाई उछिन्दै